Alınan B450M MORTAR kullanılmış çıktı

AtesGunes

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Hepsiburada üzerinden almış olduğum MSI B450M Mortar Max ürünü kullanılmış çıktı. 845 ₺'ye almıştım. Bugün elime ulaştı.
İşyerine geldiği için iyice kurcalamadim alırken, musait zamanımda baktığımızda koruyucu poşetin yıpranmış olduğunu üzerindeki bantin tam yapışık olmadığını gördük.
Başta o kadar suphelenmemistim ama içime kurt düştü. Yakından baktığımda az da olsa termal macun kalıntısı gördüm. Ürün kullanılmış çıktı anlayacağınız.
İlk defa anakart aldığım için sorun olur mu bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Herkese merhaba,
Hepsiburada üzerinden almış olduğum MSI B450M Mortar Max ürünü kullanılmış çıktı. 845 ₺'ye almıştım. Bugün elime ulaştı.
İş yerine geldiği için iyice kurcalamadim alırken, musait zamanımda baktığımızda koruyucu poşetin yıpranmış olduğunu üzerindeki bandın tam yapışık olmadığını gördük.
Başta o kadar suphelenmemistim ama içime kurt düştü. Yakından baktığımda az da olsa termal macun kalıntısı gördüm. Ürün kullanılmış çıktı anlayacağınız.
İlk defa anakart aldığım için sorun olur mu bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

İade et değişim yapma firmayı da şikayet et

Aslında ben sorun yapmazdım. İade olan ürünleri paketleyip yeni kullanıcıya sıfır diye satıyorlar. Bence etik olmayan bir durum. İşlemci olsa kullanın bişey olmaz diyeceğim fakat anakart sıkıntı olabilir. Sebep belirtmeden geri iade edin hemen.

Hocam yanlış anlaşılma olmasın, satıcı Hepsiburada değil, plustekno diye bir satıcı.
Gördüm hocam plustekno yazınca hepsiburadanın mağazası olarak görünüyor ve ilk başta sizin dediğiniz anakartı gördüm plusteknonunda güvenilir olduğunuda duymadım alışveriş yapmadan satıcıların güvenilir olduğunu googleden araştırın derim. iyi günler

Yeni konular

Geri
Yukarı