N11 üzerinden alınan anakart kullanılmış çıktı

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Merhaba, dün bir anakart aldım, BIOSTAR marka. Bugün geldi ve fark ettim ki statik poşet açılmış ve anakarta takılı bir Logitech kablosuz klavye USB'si var. Satıcıyla konuştum, işlemci test ettiğini söyledi. Sizce ne yapmalıyım?

Aynı durum benim başıma da PS4 ve PS5 oyunlarında da geliyor. Direkt iade ediyorum ben.

İkinci el alıp da bize sıfır fiyatına satmaya hakları yok. Satıcı doğruyu söylüyor olsa bile değişim yaptır. Açılmamışını iste.

En basitinden bios guncellemesi icin bile acilmis olabilir. Urun de sorun yoksa ve icerigi eksik degilse ve saticiya guveniyorsan kullanabilirsin.

İade et tekrar al tabii fiyat değişmemişse.
Sıfır fiyatına aldınız sonuçta. İade edin.
Sıfır fiyatına aldıysan kesinlikle N11 ile iletişime geçip iade et. Bu ne saçmalık böyle?
Aynı durum benim başıma da PS4 ve PS5 oyunlarında da geliyor. Direkt iade ediyorum ben.

İkinci el alıp da bize sıfır fiyatına satmaya hakları yok. Satıcı doğruyu söylüyor olsa bile değişim yaptır. Açılmamışını iste.
Satıcıyla konuştum yeniden. İşlemci test ettiğini bunu da 2 hafta önce yaptığını söyledi. Anakartın garantisi dün başladı zaten fatura kesim olduğu için. Eğer garantisini kesin olarak bilebileceğim bir yöntem varsa yapayım eğer sorun yoksa iade etmeyeceğim. Şu anda lazım yani. Anakart mining anakartı bu arada.
En basitinden bios guncellemesi icin bile acilmis olabilir. Urun de sorun yoksa ve icerigi eksik degilse ve saticiya guveniyorsan kullanabilirsin.
İstersen iade et sorun değil, yenisini yollarım içinde bir kuşku kaldıysa dedi.

Geri
Yukarı