Çözüldü Alınan hazır sistemde görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uwur

Centipat
Daha fazla  
Aga İtopya'dan hazır sistem aldım. Görüntü gelmiyor bir de kasanın fanları çalışmıyor ve kasanın üstünde kavanoza benzer bir resmin yanında açtıktan 4 5 saniye sonra orada kırmızı LED yanıp sönüyor.

Çözüm
Fazla kurcalamadan müşteri hizmetlerini ara istersen. Ekran kartını söküp ne yapacaksın ki? Daha yeni takmışsın, yıllarca çıkarılmadan dursa mandalı açmak zor olur ama şu an kolayca açılmalı. Bu arada ekran kartının destek vidalarını takmışsındır umarım.

Aga ekran kartı nasıl koyulucak biliyorumda aradım İtopya'yı RAM'leri sök 5dk bekle açıoır dedi şu an çıkardım inşallah açılacak.

Öfff olmadı aga yardım edin.

Başardım yardım için teşekkür.
Mandalı fanlar dönmüyor ama ilk açtığımda ısınmıştı kart.
Fazla kurcalamadan müşteri hizmetlerini ara istersen. Ekran kartını söküp ne yapacaksın ki? Daha yeni takmışsın, yıllarca çıkarılmadan dursa mandalı açmak zor olur ama şu an kolayca açılmalı. Bu arada ekran kartının destek vidalarını takmışsındır umarım.

Aga ekran kartı nasıl koyulucak biliyorumda aradım İtopya'yı RAM'leri sök 5dk bekle açıoır dedi şu an çıkardım inşallah açılacak.

Öfff olmadı aga yardım edin.

Başardım yardım için teşekkür.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı