Alınan spreyde yağdanlık sorunlu mu?

Sanbekliyor

Decapat
Şu yağdanlıktan aldım yan yatırıp püskürtünce sıkmıyor ve çok fazla basmam gerekiyor. Dikey olarakta kullanamam ve sanki etrafa da çok püskürtüyor. Tecrübesi olan var mı? Ürün mü arızalı geneli mi böyle?

Dosya Ekleri

• 1713016229771.png
    1713016229771.png
    106,7 KB · Görüntüleme: 25
Şu yağdanlıktan aldım yan yatırıp püskürtünce sıkmıyor ve çok fazla basmam gerekiyor. Dikey olarakta kullanamam ve sanki etrafa da çok püskürtüyor. Tecrübesi olan var mı? Ürün mü arızalı geneli mi böyle?
Ürün bozuk ahahahaha her seferinde aynı problemi ben de yaşıyorum.

Komik olan nedir?
Ürün arızalı büyük ihtimal. Bende almıstım ayni sorun bendede vardı.

Hortumunu cam kapatıyordur vs vs, herhangi bir etkenden olmuyordur sorunlu olduğunu sanmıyorum. Yan sıkmak için yapmamışlar sonuçta.
Dikey de sıkamam parfüm değil bu. Yan yatırmak mecburiyetindeyim. Ucuna dikkat ettim.

Komik olan nedir?

Ürün arızalı büyük ihtimal. Bende almıstım ayni sorun bendede vardı.

Hadi ya. İade ile uğraşacağız desenize tüh.
Biraz su ile antreman yapayım olmadı iade dediğiniz gibi..

Dikey de sıkamam parfüm değil bu. Yan yatırmak mecburiyetindeyim. Ucuna dikkat ettim.

Hadi ya. İade ile uğraşacağız desenize tüh.
Bende olunca o sorun bütün ürünü söküp tekrar takmış, inceledim. En sonunda bir yeri tıkanmış, onu fark ettim. Orayı ittirince açılmıştı mutlu mutlu kullanmıştım.
Daha sonra çok işlevsiz bir ürun olduğunu anladım, yağ şişesinden devam. :D

Bende olunca o sorun bütün ürünü söküp tekrar takmış, inceledim. En sonunda bir yeri tıkanmış, onu fark ettim. Orayı ittirince açılmıştı mutlu mutlu kullanmıştım.
Daha sonra çok işlevsiz bir ürun olduğunu anladım, yağ şişesinden devam. :D

Tava da kullanmak için bence de işlevsiz. Çok fazla sıçratıyor ama airfreyer için şart gibi bir şey. Normal damlatınca her tarafına gelmiyor.

Geri
Yukarı