[Alındı] 28 Çekirdekli Canavar

İlk olarak resimler akşama doğru eklenecektir. Yazı kısımını şimdiden hazırlıyorum. Ekran kartı elime pazartesi günü ulaşacak. Sistem oyun ve render amaçlı kullanılmakta. Ev sistemi.
  • İşlemci: İntel Xeon E5-2683V3 14 İzlek 28 Çekirdek 35MB Cache
  • Anakart: ASROCK Taichi X99
  • RAM: Crucial 4x8 2400MHz
  • SSD: Samsung 850 Evo x 2 Raıd 0 Modunda
  • Kasa: Masterbox 5
  • İşlemci Soğutucusu: H100i V2
  • Monitör: Samsung Curved 24'
  • Ekran Kartı: Rx 480 x 2
  • Güç Kaynağı: V750 Gold
İşlemci Cinebench'de 6950X'i geçmektedir. Haliyele 5820, 5930 ve 5960X'da geçilmekte. Sorularınızı konu altından yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Range.. Nereden tedarik ediyorsunuz o kadar ucuza? Mesela RX480 850TL veya işlemciyi.
O da bana kalsın demi? :)
Türk lirası üzerinden hesap edecek olursak kaç ₺'ye getirtiyorsunuz acaba ?
E5-2683V3 2 yıl civarı garantili 1200 Türk lirası ediyor yaklaşık. Burada pek uğraşmıyorum da diğer forumlarda oldukça çok referansım var. Ekran kartları ulaşınca resimleri de eklerim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    60,8 KB · Görüntüleme: 223
Almak isteyenler işlemciyi buradan alabilirler: Tahmini Teslimat Zamanı
İşlemciyi tedarik yerim burası değil maalesef. 2 (yaklaşık) garantili bir şekilde tedarik ediyorum. Kimseyi yanıltmamak için bu mesajı gönderme gereği duydum. Bir arkadaş burdan alır sonra kutudan soğan falan çıkar yanlış anlaşılma olmasın :LOL:

Ekleme: Aliexpress'te satılan işlemciler scratch yada dent şeklinde tabir ettiğimiz çalışan fakat hasarlı işlemciler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı