[Alındı] Amazon'dan Logitech G930

Şuanda 270 lira civarında alabilirsiniz. Kargoyu katmazsak tabi. Bu yüksek bir rakam ama bir 600 tl var birde 270 tl var. Bence hala alınabilir.

Bende aldım 165 TL bir fiyata internette ekolayzır ayarları mevcut müzik için. Ürünü türkiye içersinde tedarik etmek istiyenler biraz araştırma yaparak 200-250 TL arası bulabilirler, amazondan getirip satıyım derdine düşenler var onlara müracat edin kısacası, ama 250 TL den fazla vermeyin bence.

Herhangi bir vergi ödemedin değil mi? 85 Euro'ya kadar vergi almıyor diye biliyorum, doğru mudur?
Evet doğrudur, herhangi vergi alınmıyor ürünü takip ederek indirimli fiyatıyla alabilirsiniz, ayrıca ürün alışveriş sonrası müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek bir mazeret uydurarak kargo fiyatından 1 kerelikte olsa o hesaba feragat edilebiliyor.

İndirimdeydi $20 kargoyuda müşteri temsilcisiyle konusup hallettik 155-165 arası geldi kısacası.

$69 'dı ve gerçekten performansına göre bedavaya aldık.
Ben bu gün 60 dolara Steelseries Siberia V2 Black sipariş verdim, çok mutluyum . G930 da çok güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…