[Alındı] AMD Ryzen R7 ve Asus prime x370-pro

Evet arkadaşlar uzun zamandır AMD zen mimarisini bekliyordum. Sonunda çıktı. Bende başlıkta belirtiğim bileşenleri aldım. Kingston 2x4 GB RAM hali hazırda vardı. DDR4 2133 MHz. Tahminimce cuma veyahut cumartesi elime ulaşır. Perşembe günü bütün dünya genelinde satışa sunulacağından dolayı. O zaman daha detaylı incelemeyi bu başlık altında paylaşağım ve oyun testlerinide tabiiki.

IMG_0120.JPG

IMG_0121.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
anakartta 2 adet x16 varmı acaba 2 ekran kartından tam verim almak için ?

1. Slot x16
2. Slot x8
İkisi birlikte x8 hızında diye biliyorum.
Bende çok CF yapmak istedim ama günümüz oyunlarında CF'ye gerek yok. Güçlü bir ekran kartı ile gereken FPS alınıyor zaten.

Merhaba bende böyle bir sistem kullanıyorum size bir sorum olacak. Benim anakartımda ki ledler yanmıyor format güncelleme vs vs herşeyi denedim yanmıyor 0504 bios güncellemesi ile kapandı şu an 0803 bios sürümü ve hala açılmıyor bir fikriniz varsa paylaşır mısınız teşekkürler.

Merhaba bende böyle bir sistem kullanıyorum size bir sorum olacak. Benim anakartımda ki ledler yanmıyor format güncelleme vs vs herşeyi denedim yanmıyor 0504 bios güncellemesi ile kapandı şu an 0803 bios sürümü ve hala açılmıyor bir fikriniz varsa paylaşır mısınız teşekkürler.

Hiçbir fikrim yok. Garanti ile değiştirme yapın. Yada problemi aldığınız yere bildirin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı