[Alındı] AOC i2369v

Merhabalar. 3 gün önce AOC i2369v aldım. Sizlere monitör hakkında izlenimlerimi söyliyeyim. Monitör çok şık bir tasarıma sahip. Kutu içeriği: VGA kablosu, DVI kablosu, fiş kablosu. Monitör'ün seçenekler menüsü çok kolay kullanımı var, maalesef türkçe dil seçeneği yok. Odama güneş ışığı vuruyor ama en ufak yansıma yapmıyor, ekranı görmekte zorluk çektirmiyor, Monitör'deki ekran filmi sayesinde. GTA 5'te test ettim hiç bir sorun yaşatmadı çok güzel grafiklerle oynadım. Eski monitörüm PHILIPS 190CW 19 İNÇ 1440 x 900 çözünürlüklü monitördü neredeyse hiç keyif alamıyordum GTA 5'ten, ama şimdi çok keyif alıyorum, hem ekran büyüklüğün'den hemde 1920 x 1080 olduğundan, LED ve IPS panel olmasınında katkısı vardır herhalde. Fotoğraf koyamadım iyi bir fotoğraf makinem yok, telefonumunda çok iyi değil kamerası kusura bakmayın...

23" bir IPS monitör. Güzel bir görüntü deneyimi sunuyor olmalı. Sizin çektiğiniz fotoğrafları bekleriz. Kalitesi pek önemli değil zaten burası bir sosyal ortam. Amatörce incelemeleri ile birçok şey öğreniyoruz. :)

Fotoğrafları resim yükle seçeneğinden atmaya çalışıyorum, resim boyutu çok büyük diyor atamıyorum nedense. Nasıl atabilirim ?

Bu önden:
sıkış1.jpg

Teşekkür ederim sizin sayenizde artık yüklüyebiliyorum resim :)

Buda arkadan :
sıkış2.jpg

Zaman içince tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim. Benimde listemde takipte olduğum bir monitörde kendisi :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı