[Alındı] Asus VN247H 23.6 LED Monitör

Merhaba eski monitörü emekliye ayırıp, yeni bir monitör almanın zamanı gelmişti. Uzun araştırmalar sonucu bu monitörü almaya karar verdim. Monitörün fiyatı 542 TL. 1 ms oluşu ve kaliteli görüntü vermesi beni almaya ikna etti .
İlk izlenimim monitör gerçekten güzel alınabilir. Monitörün üzerinde bulunan hoparlör gayet tatmin edici düzeyde. Bir eksisi fazla hızlı fare hareketlerinde biraz sallanması. Gerçi benim masamın sağlam olmaması durumu da var . :) Fotoğraf kaliteleri için üzgünüm, telefon ile çekildi.
1.jpg

2.jpg
3.jpg

4.jpg
5.jpg

Bf4 bir kare. :)
20140925_150229.jpg

• Panel Boyutu: Geniş ekran 23.6"(59.9cm) 16:9
  • Gerçek Çözünürlük : 1920x1080
  • Full HD 1080P
  • Piksel Değeri : 0.2715mm
  • Parlaklık(Max) : 250 cd/㎡
  • ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80000000:1
  • Görüş Açısı (CR≧10) : 170°(H)/160°(V)
  • Tepki Süresi : 1 ms
  • Ekran Renk Sayısı : 16.7M

Son düzenleme:
Bence senin monitöründe sorun olabilir. Ben şuana kadar hiç dediğin gibi sorunla karşılaşmadım sadece biraz fazla sallanıyor. Ben genelde en düşük parlaklıkta kullanıyorum geceleri karanlıkta çok fazla gözlerim yoruluyor.

Flux programını kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsin. Sen sadece yükleyeceksin ve konumunu giriceksin programa çok kullanışlı saati geldiginde otomatik gözünü yormaması için ekranı sarartıyor. Uzun süredir kullanıyorum aynı problemden muzdaripdik düzeldi açıkcası...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı