[Alındı] Asus VN247H 23.6 LED Monitör

Bende bu monitör ve BenQ RL 2455HM arasında kaldım. Haftaya satın alıcam fakat hala tamamen karar verebilmiş değilim

@Kubilay22 hocam 1024x768 çözünürlükte kaç Hz'e kadar destekliyor? Almayı düşünüyorum da, bilgilendirirseniz sevinirim.

Hayirli olsun. Yaklasik 4-5 gun icinde bunu almayi dusunuyorum da standiyla beraber yuksekligini sormak istiyordum. Koymayi dusundugum yerde 40.1 cm yer var da sigar mi sigmaz mi merak ediyorum.

Bende de Asus Vs239HV var. 23" 1080P IPS 5ms. Film ve oyun için almıştım. 4 Ay oldu. Sizce bu monitörü almamak ile hata mi ettim ? Dolar 2.49 iken Vatan Bilgisayara 508 TL verdim.
ne güzel dolar 2.49 muş şimdi 2.90+. Bu arada aynı monitörü almayı planlıyorum hayırlı olsun. Fiyat 590Tl civarı

Monitör kaç Hz kardeşim ? Bu arada hayırlı olsun .

Sonunda bende satın aldım bu monitörden. Monitörün tasarımı çok hoş. Sallanma sorunu yaşamadım, gayet sağlam duruyor. Maalesef ölü piksel bende de çıktı, bu modelde bu hastalık varmış. Ekranın sağ üstünde biraz ortalara doğru bir tane ölü pikseli var. Şimdilik beni o kadar rahatsız etmediği için değiştirmeyi düşünmüyorum.
Oyunlarda monitörün ne kadar büyük bir etken olduğuna şahit oldum. Eski monitörde görmediğim ne kadar çok detay ve renk varmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…