[Alındı] Asus Zenfone 5

Arkadaşlar, buradaki konuda telefon tavsiyesinde bulunmanızı istemiştim ve bana çok yardımcı olmuştunuz. Bende konuda bana fikir yardımında bulunun herkezin tavsiyelerini dikkate alarak Zenfone 5 almamın çok daha iyi olduğunu düşündüm. @Birisi, @Psycho, @Onur_Elik, @Silinen üye adlı üyelere ayrıca teşekkür ederim.
Konu hakkında inceleme videosu hazırlayacaktım ama Ali ve Recep hocam zaten çok güzel bir video hazırlamış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben direk çektiğim iki basit resim ile telefonu aldığımı size ıspatlayayım.
1.jpg

2.jpg

Arkadaşlar. Bu telefonu alacaklar için küçük bir tavsiye vereyim. Teknosadan alırsanız telefonu kasaya götürdüğünüzde ben bu telefonun garantisini uzatmak istiyorum diyin. Sizden 145 TL istiyorlar. Siz 145 TL'yi verdiğiniz zaman 3 yıl garantiniz, camın kırılması durumunda ücretsiz cam değişimi, telefonun çalınması durumunda size yenisini veriyorlar ve 3 yıl içinde pil arızalanırsa sorgusuz bir şekilde pili değiştiriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir fikrim yok. O güncelleme banada geldi. Ben başarılı bir şekilde yükledim. Dilerseniz konu açabilirsiniz.
Size otomatik güncelleme geldiğinde herhangi bir sorun olmadan yğklediniz mi ?
Ben yaptıgımda bana hata diyor ve üst kısımda 19.40.06 release key diyor bende anlamadım asus'un sitesinden indirmediğim güncelleme kalmadı ya. Ben yanlışlıkla 4.4.2 rootunu 4.3 e yaptım benım hatamdan dolayı acaba ondan mıdır ama unroot yaptım fakat hala düzelmedi.

@furkanbarut, evet kardeşim. Sorunsuz bir şekilde yükledi. Tek bir problem ile karşılaşmadım. Keşke Android ile ilgili bir bilgim olsaydı da size ayrıntılı bir şekilde yardım edebilseydim. Size tavsiyem konu açın. Eminim sorununuz çözülecektir.

@furkanbarut, evet kardeşim. Sorunsuz bir şekilde yükledi. Tek bir problem ile karşılaşmadım. Keşke Android ile ilgili bir bilgim olsaydı da size ayrıntılı bir şekilde yardım edebilseydim. Size tavsiyem konu açın. Eminim sorununuz çözülecektir.
Peki çok teşekkür ederim yine de çok sağolun :)

İyi günlerde kullanın Demek Asus çizgisini koruyor ve telefonlarda da 3 yıl garanti verebiliyor. Çok güzel. Siz 2 adet mi aldınız?
Nasıl pil ve ısınma durumu nedir telefonun acaba?

Pil bana ortalama 2 gün gidiyor hocam. Öyle canımı sıkan bir sıcaklık yok telefonda. OxiChampion'u izlerken bir süre sonra ısınıyor ama rahatsız edici bir sıcaklık değil.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı