[Alındı] FX X8 9370 PC Toplama

FullScreen

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yeni topladığım pc hakkında bir fikir edinmek istedim. Sadece ekran kartım eksik kaldı ve ne alıcağıma bir türlü karar veremedim. Sizlerden yorumlar bekliyorum. Teşekkürler

Bilgisayarım özellikleri:

Merhaba arkadaşlar yeni topladığım pc hakkında bir fikir edinmek istedim sadece ekran kartım eksik kaldı ve ne alıcağıma bir türlü karar veremedim sizlerden yorumlar bekliyorum.Teşekkürler
Bilgisayarım özellikleri.

GIGABYTE 990FXA-UD3 AMD AM3+ 990FXA/SB950 DDR3 2000MHz (O.C.) SATA 3.0 Anakart
FX X8 9370 Soket AM3+ 4.4GHz 16MB Cache 32nm İşlemci
8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
840 Evo 120GB SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 410MB) SSD
SILENT PRO HYBRID GOLD 80PLUS 1050W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI
Hydro Serisi™ H100i SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ
ZOTAC GTX 460 AMP

Hayırlısı olsun. Anakarta takılı olan kart hangi model?

O işlemci elektikli ısıtıcı gibi, extreme bir durum olduğu için normal kullanıcılar satın almamalı çünki 84W nere 220W nere. Extreme durum için yine bellekleride 2133Mhz den başlamalı! İşlemci 1866MHz destekliyor. 1050W güç kaynağı çift ekran kartı yada 3'lü için gereken Extreme durumlarda geçerli. Yok iş için kullanacağım desen o işlemcinin ne işi var derim.
Ekran kartı olarak Extreme seviyelerden seçde hayrını gör; GTX 780 - 790 yada 7990 gibi.

Yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim herkese. Üstündeki ekran kartı eski pcm den kalan ekran kartı ekran kartı bilerek almadım çok kararsız kaldım ve sizlerle paylaşmak istedim. Teşekkürler.

Sistemi almadan forumda konu açmış olsaydın Intel işlemci ile dengeli bir sistem almış olacaktın. Neyse alınmış alınmıştır. Son zamanlarda sistem aldıktan sonra konu açanlar çoğaldı. Konuyu açın önerilere göre sistem alın :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı