[Alındı] GALAX GTX 980 SOC

İyi günler arkadaşlar. Uzun zamandır hayalini kurduğum karta sonunda kavuştum. GALAX GTX 980 SOC.
Yakında GTX 770'e yaptığım gibi bir çok oyun da test yapıp paylaşacağım. Kart ile ilgili kafama takılan 1-2 soru vardı. Onları zaten Recep hocam cevapladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Bu arada The Witcher 3 hediye geldi. Alacak arkadaşlar dolar yükselmeden ve kampanya bitmeden almalı.
Alttaki ekran kartı eski kartım GTX 770. ^^

P_20150423_103839.jpg

P_20150423_142255.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle söyleyeyim. Ben hayatımda işlemciden serin çalışan ekran kartı ilk defa görüyorum. 60 dereceye gelmedi daha ekran kartım. Exa'da Msi daha ucuzdu fakat stokta yoktu. Bu yüzden tercih ettim GALAX'ı. Sanırım soğutma olarak GALAX daha iyi. Kullanıcı yorumları da bu kartı almam da büyük etmem oldu.

Fiyatını gördükten sonra tekrar bakmadım. :p

FarCry 4 testini bitirdim. FX 8150 deliler gibi darboğaz yapıyor. :D Ekran kartının GPU_Load'ı % 65'i geçmiyor. :D 4 oyun sonra youtube'ye upload etmeye başlayacağım.

2.000 tl'ye aldım ben. Stoklar burada.
stok.png

Senin işlemcin çok güzel. Benim işlemcim GTA 5'de %40 darboğaz yapıyor. 4K oynamadığım sürece ekran kartımın GPU_Load'ı %65'i geçmiyor. Çoklu çekirdek kullanan ShadowMordor ve AC Unity gibi oyunlarda i7 4790 ve GTX 980 kullanan oyuncular kadar performans alıyorum neredeyse. 4-5 FPS gerisinde kalıyorum. Fakat 2 çekirdek kullanan oyunlarda FX 8150 çok büyük engel oluyor GTX 980'e.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı