[Alındı] GALAX GTX 980 SOC

İyi günler arkadaşlar. Uzun zamandır hayalini kurduğum karta sonunda kavuştum. GALAX GTX 980 SOC.
Yakında GTX 770'e yaptığım gibi bir çok oyun da test yapıp paylaşacağım. Kart ile ilgili kafama takılan 1-2 soru vardı. Onları zaten Recep hocam cevapladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Bu arada The Witcher 3 hediye geldi. Alacak arkadaşlar dolar yükselmeden ve kampanya bitmeden almalı.
Alttaki ekran kartı eski kartım GTX 770. ^^

P_20150423_103839.jpg

P_20150423_142255.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı EXA'dan aldım. Arkasındaki plaka metal değil, plastik(sanırım). :) Bu arada güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Şuan sattığım GTX 770'i arkadaşın kasasına taktık ve formatını atıyorum. Steam hesabında 40 küsür oyun var. Onların kurulumu bittiği zaman kendi kartımın stres testlerini çekeceğim.

Hayırlı olsun hocam. Bende hep derim "Keşke benimde olsa." diye.Bende yazın GTX 970 tabanlı bir sistem alıcam.Neyse hayırlı olsun. Bol FPS li oyunlar dilerim :D

Teşekkürler. İlk seriden başlayacağım oyuna. Şuan Origin üzerinde 1 ve 2 indirimde. İkisini de satın aldım. Anca bitiririm okul ve işten vakit bulabilirsem. Bu arada oyun test videoları çekmeye başladım. Hepsini çektiğim zaman yeni konu açıp paylaşacağım. GTA 5, 4K hazır mesela.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı