[ALINDI] GTX 1060 Sistem

Dostum aynı sistemi almayı dusunuyorum bir cs go fps test yapabilir misin rica etsem ?
Arkadaş ben sizi anlayamıyorum. Cs Go oynayacaksan, Cs Go oyuncusuysan neden böyle bir sistem alıyorsun. 1500 liralık bir sistemle paşalar gibi oynarsın Cs Go. Bu kadar bir sistem niye alıyorsunuz anlamıyorum. Diyeceksen ben Cs Go oynuyorum fakat başka oyunlarda oynuyorum. Tamam da kardeşim madem öyle niye bu sistemden Cs Go Fps test istiyorsun? Buna gerek yok. Kusura bakma ama böyle sistemlere böyle şeyler yazanları görünce dayanamıyorum...

Kardeşim yapmazsan yapma çok önemli değil de 1500 liralık bilgisayar göster bana 200 üstü versin yok öyle bi dünya dersen ki 150 fps bana yeter ayrı bir olay. Ayrıca başka oyunlar da oynuyorum.Sen olayı bilmedigin için boş konusuyorsun.

Kardeşim yapmazsan yapma çok önemli değil de 1500 liralık bilgisayar göster bana 200 üstü versin yok öyle bi dünya dersen ki 150 fps bana yeter ayrı bir olay. Ayrıca başka oyunlar da oynuyorum. Sen olayı bilmedigin için boş konuşuyorsun.
Arkadaşım 750 Ti bile 200 FPS'lere çıkabiliyor ve 200 FPS civarında zaten GPU kullanım oranı düşüyor zorlanmadığı için. GTX 1060 200+ FPS rahatlıkla veriyor bunu denedim ayrıca 6400 ve GX 1060'lı sistemde. Bilgilendirebildiysem sorun hakkında, ne mutlu bana :).

Kardeşim yapmazsan yapma çok önemli değil de 1500 liralık bilgisayar göster bana 200 üstü versin yok öyle bi dünya dersen ki 150 fps bana yeter ayrı bir olay. Ayrıca başka oyunlar da oynuyorum.Sen olayı bilmedigin için boş konusuyorsun.

200 üstü FPS'yi ne yapacaksın? Olayı bilmiyorsun konuşuyorsun diyor :D Başka oyunlar oynuyorum diyeceğini biliyordum zaten yorumumda belirttim :)
Boş konuşuyorum demek? Bu sistemi sor bakalım CS:GO kaç FPS alacak en yüksek ayarlarda :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı5.PNG
    Ekran Alıntısı5.PNG
    41,2 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi aynı fiyat değil arada çok az bir fps farkı var. Yani kısaca RX 480 al çünkü hem Vulcan desteği olsun hem Crossfire olsun hem de DX 12 desteği olsun hepsinde önde. GTX 1060 ise SLI yapılamıyor, DX 12 desteği RX 480 kadar iyi değil. Tek artısı var o da DX 11 oyunlarda 5-10 FPS fazla veriyor.
Daha dx12 ve vulkan yeni ve nvidia sürekli olarak amd yi geçmek için sürücüleri güncelleyecektir 1060 ın dx12 nin daha çok oyunla buluştuktan sonra daha fazla fps alacağını düşünüyorum

Daha dx12 ve vulkan yeni ve nvidia sürekli olarak amd yi geçmek için sürücüleri güncelleyecektir 1060 ın dx12 nin daha çok oyunla buluştuktan sonra daha fazla fps alacağını düşünüyorum
Öncelikle yazım hatalarını düzeltmelisin ban yeme riski var :). DX 12'de GTX 1060'ı güncel sürücülerle beraber görmek için can atıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı