[Alındı]GTX 950/İntel i3 6100 sistem

Merhaba arkadaşlar bu özelliklerde bir bilgisayar topladım daha elime ulaşmadı elime ulaştığı zaman fotoğrafları atıcam eksen bilgisayardan topladım 2200 TL civarı aldım. Bileşenler:

Ekran Kartı:MSİ GTX 950 2G
Anakart:MSİ B150 Gaming M3
Ram:Kingston Hyperx Fury Black 8GB 2133 MHz DDR4
İşlemci:İ3 6100
Kasa:Corsair Carbide Serisi Spec-02 VS650W +80 Psu Kasa
HardDisk:Western Digital 1 TB

Elime geçtiği zaman fotoğrafları ve incelemeleri yapıcam. Sizce nasıl bir sistem olmuş görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sistemi bende bu hafta kuracağım. Hayırlı olsun :) GTA 5 Very High ve Full Hd 1080p ayarlarda 70 fps alıyor. Çok güzel bir bilgisayar kurmuşsun. Tekrardan hayırlı olsun :)

Full ayarlarda 70 fps aldığından emin misiniz ?
Evet eminim. Kuzenimin bilgisayarında 70 fps alıyor. Ayrıca Technopat da böyle bir sistem kurmuş. Technopat'tan görüp kurdum ben sistemimi :) Test videosu da yapmışlardı. O videoda da 70 fps alıyordu. :) Buyur video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. 5:22 de GTA 5 benchmark yapıyorlar izleyebilirsin :)

Evet eminim. Kuzenimin bilgisayarında 70 fps alıyor. Ayrıca Technopat da böyle bir sistem kurmuş. Technopat'tan görüp kurdum ben sistemimi :) Test videosu da yapmışlardı. O videoda da 70 fps alıyordu. :) Buyur video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. 5:22 de GTA 5 benchmark yapıyorlar izleyebilirsin :)
Kardeşim o videoda GTA 5 Full ayarlarda değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı