[ALINDI] Gtx 970 SLI Sistem

• Konuyu başlatan Hitokiri Battousai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 75
  • Görüntüleme 11B
Merhaba, sistemi yaklaşık 2 hafta önce topladım. Açıkcası inceleme nasıl yapılır, ne incelenir pek bilgim yok ama sormak istediğiniz, bilmek istediğiniz birşey varsa yardımcı olabilirim.

Intel i7 4790K
Gigabyte Z97X-Gaming 5 (Başlangıçta Msi Gaming 7'ydi fakat kart yanınca böyle oldu. )
Msi Gtx 970 100 Me SLI
Crucial Ballistix TacticalTracer 2x8Gb v/Led
Corsair H110
Corsair Cx 750M
Corsair Graphite 760T White
Seagate 2Tb St2000Dm001
Samsung 840 Evo 120Gb
Corsair Vengeance M65
Corsair Vengeance K70

Resimleri atacağım.

Eğer imzanızda yazan sisteme o anakartı aldıysanız bence biraz abartı ve israf olmuş. Asus'un kalitesini tartışmıyorum ama ürünler biraz hakettiğinin üstünde. Daha uygun olsa fiyatlar bende Asus tercih ederim ama anakart konusunda daha ucuza daha F/P anakartları alınabiliyor.

Bu arada efsane olmuş sistem çok şekil duruyor :like:

tabiki bu anakartı bu sistem için almadım o işlemci ve ekran kartı idarelik üstüne 4690k yada 4790k bide kısmetse GTX970 alıcam lise hayatı daha yeni bitti yavaş yavaş toparlıyom sistemi. :D

Yahu onu anladım da bir sorun olup olmadığını soruyorum. Fan hızını arttırdığımdada aynı. 4K olmasının bir yan etkisi olabilir mi acaba ?

Arkadaşlar GTA V oyun incelemesi yapacağım fakat Shadowplay'i açtığımda Fps 60'dan 25'e düşüyor. Performansı etkilemeyen bir video çekme programı varmı acaba ?

Yahu onu anladım da bir sorun olup olmadığını soruyorum. Fan hızını arttırdığımdada aynı. 4K olmasının bir yan etkisi olabilir mi acaba ?

Arkadaşlar GTA V oyun incelemesi yapacağım fakat Shadowplay'i açtığımda Fps 60'dan 25'e düşüyor. Performansı etkilemeyen bir video çekme programı varmı acaba ?
Action ile çekebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı