[Alındı] GTX 970 SLI X99 DDR4 sistem

Merhaba arkadaşlar, bugün size yeni satın aldıgım parcaların fotograflarını atıyorum, sistemin kendisini yarın atacağım. (Kasa Corsair 780T ve harddisk 2 Tb wd)

^A2AABC753678E2D53184A74AF9A9249EA456027B46C86E1301^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten çok güzel ısı dereceleri, pompanın sesi nasıl?
Pompanın sesini duymuyorsun. Benim tek sıkıntım var,push pull yaptım neptonun içinden çıkan fanları yani Jetfloları üste taktım,Deepcoolun iki fanıda radyetorun altına.Jetfloları kasanın kendi fan kontrolcusune bağlayabildim anakart üzerine yetişmedi kablolar.Biraz sesli şuan ama onuda halledicem.[/QUOTE]

Kolay gelsin, tekrardan özür diler iyi forumlar dilerim.

Pompanın sesini duymuyorsun. Benim tek sıkıntım var,push pull yaptım neptonun içinden çıkan fanları yani Jetfloları üste taktım,Deepcoolun iki fanıda radyetorun altına.Jetfloları kasanın kendi fan kontrolcusune bağlayabildim anakart üzerine yetişmedi kablolar.Biraz sesli şuan ama onuda halledicem.

Kolay gelsin, tekrardan özür diler iyi forumlar dilerim.[/QUOTE]
Önemli değil.Teşekkürler.Sizede iyi forumlar dilerim. :)

Selamlar, size resimleri siteye koydurmak icin birinin feda edilmesi gerekiyordu. Simdi ben size tesekkür ediyor, sözlerimde kirici oldum ise, sizden özür diliyorum. Resimler bana kapak oldu. Varsin bana kapak olsun. Forum bu güzel sistemin hayali olmadigini ve mükemmel sistemin resimlerini gördüye o bana yeter. Tekrar ellerinize saglik, resimler icin tesekkürler.

Hayırlı olsun, sistem çok başarılı. Ben de ileride daha fazla performans istersem 2. 970 ile sli yaparım diye düşünüp 980 almamıştım, böyle düşünen tek kişi ben değilmişim. :)

Hayırlı olsun, sistem çok başarılı. Ben de ileride daha fazla performans istersem 2. 970 ile sli yaparım diye düşünüp 980 almamıştım, böyle düşünen tek kişi ben değilmişim. :)
Teşekkürler yorumuz için. Gerçekten 2 970 tek 980 e göre mantıklı geldi bana yer problemi de olmayınca taktım gitti 2.yi :D .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı