[ALINDI] GTX 970 Tabanlı Sistem

Kasa olarak Corsair Graphite 230t bakmanı önerirdim ama almışsın sanırım. Hayırlı olsun sistem gayet güzel toplamışsın. SLI bir yıl içerisinde yapmayacaksan 600 watt bir güç kaynağı alsan daha iyi olurdu. Şimdilik fazla para vermemiş olurdun ilerde kaliteli bir 850 watt güç kaynağı alırdın. Şimdilik artan parayı monitör ekleyip biraz daha iyi bir monitör alabilirsin.
Kasanın toplanmış halinin resimlerini ve testleri bekliyoruz. :)

Anladım.
[Alındı] X99 Tabanlı Sistem | Technopat Sosyal Bu benim sistem kasaya bakabilirsin fikir edinmen açısından. Z11 neo hoş bir kasa fakat havalandırma olarak Graphite 230t daha iyi. Güç kaynağı olarak Seasonic ve Evga öneririm. SLI yaptığında ekran kartlarını OC etmeyeceksen 750 watt yeterli ama OC ederim diyorsan 850 watt al. Monitörler için çok fazla bir bilgim yok @Firestorm.x92 sana öneride bulunmuş. Onun önerilerini dikkate almanı öneririm ben sistem toplarken fazlasıyla yardımcı olmuştu:). Başka sormak istediğin birşey olursa yardım etmeye çalışırım.

Orası öyle daha avantajlı kasa içinde güç kaynağı olursa. Fakat içindeki 700 watt tamam bana yeter deyip direk almakta yanlış olur. İçindeki güç kaynağının Bronze sertifikası varmı tek kanalmı yoksa çift kanalmı. Tek kanaldan kaç watt güç verebiliyor bunların hepsi önemli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı