[ALINDI] GTX 970 ve I5 4590 Tabanlı Sistem

DExT

Kilopat
Herkese selamlar. 3 Hafta önce aldığım ama yetkilerim kısıtlandığı için açamadığım konuyu şimdi açtım. İleriki zamanlarda Testleri ve görüşlerimi belirteceğim. Sistem kısaca şöyle.

-ASUS GTX 970 GPU
- İntel I5 4590 CPU
-MSI H97 GAMING 3 Anakart
-Kingston Savage 8 GB RAM
-Akasa Venom Atto İşlemci Soğutucusu
-Zalman Z3 PLUS Kasa
-Kİngston 60 GB SSD
-Seagate 500 GB HDD
- Markasını bilmediğim bir adet DVD okuyucu.

Şimdiye kadar sadece İşlemci soğutucusundan memnun kalmadım. CS:GO'da Ultra ayarlarda yüksek FPS alıyorken 94 dereceyi gördü işlemcim. İşletim sistemini Dreamspark'dan aldım öyle yükledim. Şimdilik bu kadar. Zaman buldukça konuya ekleme yapacağım.

Adsız.png

Herkese selamlar. 3 Hafta önce aldığım ama yetkilerim kısıtlandığı için açamadığım konuyu şimdi açtım. İleriki zamanlarda Testleri ve görüşlerimi belirteceğim. Sistem kısaca şöyle.

-ASUS GTX 970 GPU
- İntel I5 4590 CPU
-MSI H97 GAMING 3 Anakart
-Kingston Savage 8 GB RAM
-Akasa Venom Atto İşlemci Soğutucusu
-Zalman Z3 PLUS Kasa
-Kİngston 60 GB SSD
-Seagate 500 GB HDD
- Markasını bilmediğim bir adet DVD okuyucu.

Şimdiye kadar sadece İşlemci soğutucusundan memnun kalmadım. CS:GO'da Ultra ayarlarda yüksek FPS alıyorken 94 dereceyi gördü işlemcim. İşletim sistemini Dreamspark'dan aldım öyle yükledim. Şimdilik bu kadar. Zaman buldukça konuya ekleme yapacağım.

Eki Görüntüle 104373
Sitemi kaça topladınız.

Güle güle kullan . Senin sisteminin nerdeyse aynısını toplamayı planlıyorum, eğer mümkünse oyunlarda aldığın fpsleri yazabilirmisin? Şimdiden teşekkürler .

Sistemin çok güzel hayırlı olsun ve bana ilk bitirdiğim oyunu hatırlattın şu an indiriyorum teşekkürler :D
Call of Duty World at War mı ? yoksa Terraria mı ? :)

Güle güle kullan . Senin sisteminin nerdeyse aynısını toplamayı planlıyorum, eğer mümkünse oyunlarda aldığın fpsleri yazabilirmisin? Şimdiden teşekkürler .
Hitman Absolution Benchmark= Min: 17 Max: 50 Avarage : 40,1 FPS
Metro Last Light Benchmark= Min : 15.49 Max : 77.53 Avarage : 44.14 FPS
CS:GO = 260 ile 280 arası değişiyor FPS

Şimdilik bu kadar yaptım. Ama moderatörlerden @Adion benimle hemen hemen aynı sisteme sahip ve çok kapsamlı testler yapmış. Buradan bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı