[Alındı] H110M-K + G4400 Ev Bilgisayarı

Merhabalar;

Yıllar önce aldığımız masaüstü bilgisayarımızı değiştirdik. Parçaları çok eski ve neredeyse kullanılamayacak hale gelmişti. İnternet, müzik/film ve ofis uygulamaları hızlı çalıştırabilecek bir sistem toplamaya çalıştım.

Ekonomik, kaliteli, yeni teknoloji ve uzun ömürlü olması dileğiyle aşağıdaki parçaları aldım:
Buraya ek olarak eski kasadan GT420 ekran kartı ve 160GB bir HDD ilave ettim. :)

Sonuç:
P_20160412_202510.jpg
P_20160412_214758.jpg
P_20160412_221727.jpg

İşlemci nasıl ? Ben oyun sisteminde bu işlemciyi düşünüyorum. Daha hiç görmedim, lütfen bilgi verin.
Oyunlarda nasıl performans verir bilemem. Ama benim işimi fazlasıyla karşılıyor. Durumun varsa i3 alman daha faydalı olur. Ben memnunum.

Kasa hariç sistem on numara önerim ilerde sorun çıkaracağı zaman Zalman ZM T1 Alman hem 100TL.
Kasa beni de düşündürdü ama şöyle diyebilirim parasını hak ediyor.

İlk maaşta tüm sistemi toplamak istiyorum. Bütçemde buna yetiyor. Oyun oynarsanız, performans sonuçlarını merak ediyorum.

Şimdi A10 7890K ile oyun oynamak var birde Gtx 750 Ti ile oynamak var.

Zaten dün çok düşündüm X4 840 ve R7 370 kafama yattı. Maaşım yatsa da artık alsam hergün kafam karışıyor.

Şimdi A10 7890K ile oyun oynamak var birde Gtx 750 Ti ile oynamak var.

Zaten dün çok düşündüm X4 840 ve R7 370 kafama yattı. Maaşım yatsa da artık alsam hergün kafam karışıyor.

APU da alternatif ama ben İntel'i tercih ederdim. APU fiyat olarak yüksek ve bellekleri de doğrudan etkiliyor. Güzel bir fiyat analizi yapman lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı