[Alındı] İ3 4160 ve R7 250 Sistem

Merhaba arkadaşlar sistemi pazar günü aldım ve bunuda sizlerle paylaşmak istedim. Aslında pazar günü konuyu açıcaktım fakat uzun süredir cezalıydım yeni cezam kalktı. Bu yüzden bugün paylaşıyorum. Kasa içi fotoğrafları çekemedim fakat bilgisayardan özelliklerini atıyorum. Kasa fotoğraflarınıda en kısa zamanda atıcağım.

Kullandığım Sistem:
  • İşlemci: i3 4160 3.6 GHz 3mb önbellek 22 nm işlemci
  • Anakart: Msı H81m-p33
  • Ram: Corsair 4 GB DDR3 1600 mhz cl9 tek modül ram
  • Ekran Kartı: Sapphire R7 250 Gddr3 128 bit dx11.2 Ekran kartı
  • Kasa: Cooler Master Cmp 350-350 watt Kasa
  • Harddisk: WD Blue 1 TB 7200 rpm 64 mb Harddisk

Arkadaşlar kusura bakmayın cezalıydım Sistemi 1,266 tl aldım. sleeping dogsu high ayarlarda 35 fps oynatabiliyor mediumda 60-70 arası oynatıyor. assassin's creed 3 ultra ayarlarda 30 fps oynatabiliyor Test Etmemi istediğiniz bi oyun varsa söleyebilirsiniz. bu arada 350 watt sorun çıkarmıyor

Arkadaşlar kusura bakmayın cezalıydım Sistemi 1,266 tl aldım. sleeping dogsu high ayarlarda 35 fps oynatabiliyor mediumda 60-70 arası oynatıyor. assassin's creed 3 ultra ayarlarda 30 fps oynatabiliyor Test Etmemi istediğiniz bi oyun varsa söleyebilirsiniz. bu arada 350 watt sorun çıkarmıyor
GTA 5 ve Project Cars test edebilirseniz iyi olur.

Tamam test etmeye çalışıcağım. bide bişi sormak istiyorum benim monitörün yenileme hızı (hertz)60 hz bu yüzden bütün oyunlarda 60 fps geçemiyorum. monitörü değiştirmem lazım mı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı