[Alındı] i5 4460 ve gtx 970 tabanlı sistem

Teşekkürler.
Başlayayım benim kızıl orduyla.
kızılordu.jpg

Kasa içi fotoğraflar. Kasa 4 adet 120mm fan ile gelğiyor. Bir arkada bir önde (mavi led) 2 tanede üstte.
kasaiçi.jpg
kasaiçi2.jpg
kasaiçi3.jpg

Gece kasadan bir görüntü.
stickyblur.jpg
Mavi ledli fanın gece görüntüsü.
zalfanight.jpg

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Teşekkürler. Montajı vatanbilgisayardaki teknik ekip yaptı.

Teşekkür ediyorum. Hafta sonu dolar/tl kuru 1/2.85 iken tam olarak 1300$'a geldi sistem. TL olarak ise 3700TL tutuyor.
Kasayı açıp resmini atar mısın? Genelde kötü montaj yaparlar umarım montajı iyi yapmışlardır.
Edit:Zaten atmışsın

Kasayı açıp resmini atar mısın? Genelde kötü montaj yaparlar umarım montajı iyi yapmışlardır.
Edit:Zaten atmışsın
Yeterli uzunlukta olan kabloları plexi olmayan kasa kapağının arkasından dolaştırdı teknik ekipteki arkadaş.

Hiç bir overclock girişimim olmadan aldığım değerleri paylaşıyorum. OC genie dahi kapalı durumda.
Cpu değerleri:
cpuinf.jpg

Gpu değerleri:

gpuinf.gif

gpusens.gif

Benchmark sonuçları:
unigine_heaven_benchmark4_1080p_ultra_extreme.jpg

unigine_valley_benchmark_1080p_extremehd.jpg

Google playde yer alan dbmeter ile ses ölçümü(Benchmark sırasında fan sesini en çok duyduğumda aldığım ekran görüntüsüdür):
dbmeter.jpg

Hayırlı olsun güzel toplamışsın.Ekran kartında Cw sorunu var mı acaba ses geliyo mu ses :)
Benchmarklarda bir ses duymadım, hatta sırf o yüzden açtım kasanın kapağını ve telefonla db ölçümü yaparken dinledim. Pek oyun oynayan birisi değilim fakat bir oyun yükleyip orada deneyeceğim cw'yi.

Benchmarklarda bir ses duymadım, hatta sırf o yüzden açtım kasanın kapağını ve telefonla db ölçümü yaparken dinledim. Pek oyun oynayan birisi değilim fakat bir oyun yükleyip orada deneyeceğim cw'yi.
Benimde düşündüğüm bir ekran kartı değerlendirirseniz sevinirim.Bu arada ekran kartını tam olarak ne kadara aldınız?

Güzel sistem, güle güle kullan. Ekran kartını öttürmek istiyorsan 3DMark Ice Storm testini yapabilirsin. O lanet sesin bu testte çıkmadığı ekran kartına daha rastlamadım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı