[Alındı] i5 6500 + R9 380 Sistem

cante12

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Evet sipariş verildi. Yarına elimde olacak büyük ihtimal kısaca parçalar şu şekilde;

-Intel Skylake Core i5 6500 3.2GHz 6MB Cache LGA 1151 İşlemci
-MSI H110M PRO-VD Intel H110 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart
-Kingston DDR4 8GB Hyperx FURY Black 2133MHz Bellek
-Sapphire R9 380 NITRO 4GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı
-WD 1TB 3.5'' Blue 64MB 7200RPM SATA III Disk (Buna ek elimde de 500GB Seagate 7200 RPM disk bulunmakta)
-Kingston HyperX Fury 120GB 500-500MB/s SSD
-Aerocool BattleHawk 5 fanlı Siyah Kasa
-Aerocool KCAS Serisi 80+ Bronze 600W 45A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı

Toplam 2.465,02 TL

Yorumlarınız neler ? birde iki sorum olacak. Bu arada sistemin fotoğraflarını atmayı düşünüyorum.
-Sizce Oyun dışında Render işlerinde nasıl bir performansı olur ?
-Birde aldığım WD HDD elimde bulunan Seagate HDD ile birlikte çalışır mı ?

Güzel sistem ama keşke anakartı bir üst model alsaydın hdmi desteklerdi.Renderda iyi performans alırsın.HDD'ler birlikte çalışır.Güle güle kullanın.Hangi siteden aldınız?

Hayırlı olsun bol fps'li günler dilerim. Render işlerinde herhangi bir sıkıntı olmaz senin ihtiyacını karşılayacak kadar performans sağlayacaktır. HDD'leri bir arada kullanabilirsin

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Teknobiyotik sitesinden toplandı. Anakartı bende bir üst model düşünüyordum ancak daha fazla zorlamak istemedim bütçeyi ve bu anakartın yeteceğinden emin olduğum için bunu seçtim. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı