[Alındı] İ5 6500 R9 380

Aynı sistemi bende topluyorum performans bakımından nasıl oyunlarda memnun musun? Stok fanına ek olarak ayrı bir fan aldın mı işlemciye?

Performans olarak memnunum. Ayrı bir fan almamadım henüz. Yukarıda dediğim gibi 900p monitörüm olduğundan fps değerleri bir hayli yüksek oluyor. Dota2(ultra) 170-210 fps aralığında değişiyor. Star wars battlefront oynuyorum bu aralar. Ultrada 80-90fps aralığında oynuyorum.

Performans olarak memnunum. Ayrı bir fan almamadım henüz. Yukarıda dediğim gibi 900p monitörüm olduğundan fps değerleri bir hayli yüksek oluyor. Dota2(ultra) 170-210 fps aralığında değişiyor. Star wars battlefront oynuyorum bu aralar. Ultrada 80-90fps aralığında oynuyorum.
Sizin sisteminize çok benzer bir sistem bende de var sadece işlemcum i7 6700 ve anakartım h170 pro gaming. Sistem gerçekten o fiyat aralığı için alınabilecek en iyi sistemlerden biri hayırlı olsun. Bol FPS'li oyunlar hocam.

R9 380 önümüzdeki sene çıkacak yeni mimarili grafik kartları için idareten alınabilecek en iyi tercihlerden birisi diğeride GTX960. Soğutucu seçiminde önem arz eden soğutma performansından daha çok sessizliği olsun işlemcin zaten fazla ısınmaz. Sessizliği daha ön planda Akasa Venom soğutucu alabilirsin. Hayırlı olsun.

Soğutmayı sıvı soğutma mı seçeceksin yoksa Hyper 412 veya 212 evo gibi mi? Yakın zamanda bende i5 6600k alacağım ona Hyper 412 PWM alacağım ama sıvı soğutma alasım var.

@Urien Bükülme olayını bilmiyorum. Ayrı olarak sipariş edersiniz. Düşünüyorsanız eğer benden +1.

Emin değilim. Daha önce hiç kullanmadım. Forumda kullanan arkadaşlar vardır. Yeni bir konu açarsan yardımcı olurlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı