[ALINDI] I5 6600K Skylake DDR4 Tabanlı Sistem

Platikus

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sonunda sistemimi almak nasip oldu. Technopat Sosyal'e fikir ve önerileri için teşekkür ederim.

Aşağıda yazılan sistemin aynısını almış bulunmaktayım.

1.JPG

IMG-20151128-WA0000.jpg
IMG-20151128-WA0001.jpg
IMG-20151128-WA0003.jpg
IMG-20151128-WA0005.jpg

Aynı sistemi yaz başında bende toplayacağım hemde aynısını tam kafamdaki sistemi almışsınız.:LOL: Sana bazı sorularım olacak.
1)Bu arada ürünlerin kutu içerikleri tammıdır ?
2)HDD performansı nasıl ?
2)Soğutucudan memnunmusun ?
3)İnternettenmi aldın yoksa şubesine gidip mi aldın ?
4) Şubesinden almışsan nereden aldın ?

Hayırlı olsun. Montajı sizmi yaptınız? İşlemci soğutucuyu takarken zorluk çıkardı mı? Tyr SD962'nin Skylake ile uyumlu olduğunu bilmiyodum. Birde bu sisteme o soğutucu biraz düşük kalmış gibi.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Aynı sistemi yaz başında bende toplayacağım hemde aynısını tam kafamdaki sistemi almışsınız.:LOL: Sana bazı sorularım olacak.
1)Bu arada ürünlerin kutu içerikleri tammıdır ?
2)HDD performansı nasıl ?
2)Soğutucudan memnunmusun ?
3)İnternettenmi aldın yoksa şubesine gidip mi aldın ?
4) Şubesinden almışsan nereden aldın ?

1-Kutu içerikleri tam. Gerekli kablolar , kullanım kılavuzları, bir kutu dolusu cıvata, birkaç sticker. Gerekli olan her şey mevcut.
2-En hızlı performans versin diye 7200 rpm lik seçtik. Şuan her şey ssd 'ye yüklü olduğu için. performans konusunda extra bir şey diyemeyeceğim.
3- Aydın/Nazilide yaşıyorum. Almadan önce vatanın sistesinden parçaların nerrede olduğunu öğrendim. Bize en yakın tüm parçalar Denizli'deydi. Direk şubeden aldım.

Hayırlı olsun. Montajı sizmi yaptınız? İşlemci soğutucuyu takarken zorluk çıkardı mı? Tyr SD962'nin Skylake ile uyumlu olduğunu bilmiyodum. Birde bu sisteme o soğutucu biraz düşük kalmış gibi.

Montajı Vatan bilgisayar Denizli şubesinde yaptılar. Kolay takıldı diyemem. Takan arkadaş biraz uğraştı ama uyumsuzluk sorunu yok. Herhangi bir parça çıkarmak zorunda kalmadı. Evet OC için bu soğutucu muhtemel yetmez. OC yaparken büyük ihtimal sıvı soğutucu yada diğer bir soğutucu lazım. Stock soğutucudan iyidir en azından.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı