[Alındı] i5 8600K & GTX 1060 Sistem

Buradaki arkadaşların yardımıyla topladığım sistemi sizlerle paylaşmak istedim, yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

IMG_20180815_174215.jpg

İ5 8600k işlemci
MSI Z370-A Pro LGA Anakart
MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6GB Ekran Kartı
Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz Ram
Cooler Master Liquid ML120L Sıvı Soğutma
Wd Blue 1TB 7200rpm Harddisk
Toshiba OCZ TR200 240GB SSD
Corsair Carbide Spec-04 600W 80+ Kasa

Sistem toplam 5727 TL tuttu, montajı yarın yaptıracağım tekrar herkese çok teşekkür ederim.

Buradaki arkadaşların yardımıyla topladığım sistemi sizlerle paylaşmak istedim, yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 323681

İ5 8600k işlemci
MSI Z370-A Pro LGA Anakart
MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6GB Ekran Kartı
Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz Ram
Cooler Master Liquid ML120L Sıvı Soğutma
Wd Blue 1TB 7200rpm Harddisk
Toshiba OCZ TR200 240GB SSD
Corsair Carbide Spec-04 600W 80+ Kasa

Sistem toplam 5727 TL tuttu, montajı yarın yaptıracağım tekrar herkese çok teşekkür ederim.
Bir sorum var, kasada ses vb. sıkıntılar var mı?

Ben çok beğendim sistemi sadece RAM az olmuş 16GB yaparsınız diye umut ediyorum.
2 3 ay içinde 8GB ram daha eklemeyi düşünüyorum teşekkürler.
Tecrübeli değilsen kablolama konusunda çok uğraştırır seni, eğere alacaksan da güç kaynaksız modelini almanı tavsiye ederim güç kaynağı hem kronik cızırtı sıkıntılı hem de forumda 3-4 defa kısa süre içinde bozulduğuna dair konulara rastladım.
Güç kaynağı gayet sessiz çalışıyor bana pek gürültülü gelmedi. İnşallah bozulmaz diye umut ediyorum.
Bir sorum var, kasada ses vb. sıkıntılar var mı?
Hayır kardeşim kasa gayet sessiz çalışıyor ben çok memnun kaldım.

Tecrübeli değilsen kablolama konusunda çok uğraştırır seni, eğere alacaksan da güç kaynaksız modelini almanı tavsiye ederim güç kaynağı hem kronik cızırtı sıkıntılı hem de forumda 3-4 defa kısa süre içinde bozulduğuna dair konulara rastladım.
Aynen High Power marka 600W 80+ bir PSU almayı düşünüyorum. O kasanın PSU'suz olanını alabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı