[Alındı] i7 4790k ve GTX 970 Tabanlı Sistem

Ben aslında kullanım süresine göre dedim. Tabi ki i7 4790K daha iyi bir işlemci.
Bu durumda kullanım süresi de uzamış oldu. Şimdi verilen fazla ücret ilerisi için cepte kaldı. Ekran kartının ömrü dolunca yani artık oyunları high ayarlarda açamayacak seviye gelince sadece ekran kartı değişikliği ile yola devam edilir.

Bu durumda kullanım süresi de uzamış oldu. Şimdi verilen fazla ücret ilerisi için cepte kaldı. Ekran kartının ömrü dolunca yani artık oyunları high ayarlarda açamayacak seviye gelince sadece ekran kartı değişikliği ile yola devam edilir.
Aslında mantıklı bir alışveriş stratejisi.

Ben heryere yazıyorum en iyi GTX 970 sıralaması HOF, FTW, G1 Gaming. Alınabiliyorsa HOF ve FTW alınmalı alınamıyorsa bence MSI ve Asus yerine G1 Gaming ama Sosyal'de çok fanboy var.

Bende sizin söylediğiniz mantıkta düşünmüştüm. Bu ekran kartının ömrü benim için 2 yıldır. 2 yıl sonra ekran kartımı değiştirir, yoluma devam ederim.
FTW biraz pahalı ama o da kalitelidir. Benim önerim HOF alınamıyorsa Gigabyte G1 Gaming.
Kaliteli ama biraz cep yakıyor :)

Cep yakmasının sebebi ülkemizdeki fiyatlandırma stratejisi malum kişilerin cepleri para dolucak ya olan bize oluyor. Yurt dışındakiler çok güzel sistemleri ucuza toplarken biz aynı sistemlere milyarlar döküyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı