[Alındı] İ7 6700K ve MSI R9 390 Sistem

Merhaba, sistem bugün tamamlanmış oldu. Son parça olan kasayı da bugün sipariş etmiş bulunmaktayım.
Sistem şöyle,
  • Intel I7 6700k
  • Msi Z17A Gaming M5
  • Corsair Vengeance Lpx 8Gb 2400Mhz Cl16
  • Msi R9 390 8Gb 512Bit
  • Galax Gamer L 2x 120Gb Ssd
  • Seagate St2000Dm001 2Tb Hdd
  • Corsair Hydro H110
  • Seasonic M12-II 750W 80+ Full Modular
  • Corsair Obsidian 450D
  • Corsair AF140 5x
Parçaların bazıları yeni sipariş edildi, muhtemelen yarın hepsi elimde olur. Fotoğrafları da yarın atacağım.

Fotoğrafları birazdan atıyorum lakin sistem görsel açıdan henüz tamamlanmadı.
Eksikler,
Kasanın arka kısmı sadece 120mm desteklediği için elimdeki AF140 uyum sağlamadı, AF120 fan alınacak.
Anakart üzerinde yeterince fan girişi bulunmadığı için fan kontrolcü alınacak.

Teşekkür ederim, fanlar ve monitör dahil fiyat 7210 TL. :)
Monitör modeli : Samsung S27D590CS 27' CURVED
Hayırlı olsun harika bir sistem olmuş. Bazı noktalarda 100-200 TL sistemde israf olmuş da, o paraya toplayınca göz ardı edilir zaten. Heyse harika bir sistem olmuş. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Teşekkür ederim. :) İsraftan kastınız fanlar ise eğer biraz doğru denilebilir fakat bu ayarda bir sistem toplayıp da çirkin bir görüntü elde etmem pek de hoşuma gitmezdi.

Hahah, cidden. Bundan sonra Nzxt H440 ve Phanteks Entho Pro M tabanlı sistem vardı. Şimdi de Obsidian 400C tabanlı bir sistem kullanıyorum.
Gerçekten harika sistemler topluyorsunuz. H440 sisteminize bayılmıştım ve aynısını toplamaya karar vermiştim. Tabi H440'a bütçe yetmeyince S340'la yetindim.:ROFL: Sistemi sattığınızı görünce gerçekten çok üzülmüştüm.:D Hala da aklım var onda.

Gerçekten harika sistemler topluyorsunuz. H440 sisteminize bayılmıştım ve aynısını toplamaya karar vermiştim. Tabi H440'a bütçe yetmeyince S340'la yetindim.:ROFL: Sistemi sattığınızı görünce gerçekten çok üzülmüştüm.:D Hala da aklım var onda.
Teşekkür ederim. Aslına bakarsanız bana göre S340 görsel açıdan H440'dan daha iyi ve daha toplu bir yapıya sahip. Aslında yeni topladığım sisteminde fotoğraflarını atacağım fakat sleeved kablolar ve fanları henüz temin edemedim. :sansür:

Teşekkür ederim. Aslına bakarsanız bana göre S340 görsel açıdan H440'dan daha iyi ve daha toplu bir yapıya sahip. Aslında yeni topladığım sisteminde fotoğraflarını atacağım fakat sleeved kablolar ve fanları henüz temin edemedim. :sansür:
Sleeve ve Corsair AF' ler olmadan olmaz.:D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı