[Alındı] İ7 6700K, Z170A Gaming M5 ve Dark N10

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır para biriktirme sonucunda hayalimdeki sistemi alabilmiş ve montajlamış bulunmaktayım. Sizlere sistemimi tanıtmak istiyorum.
Öncelikle parça listesi:
  • İ7 6700K
  • Z170A Gaming M5
  • Corsair Vengeance 8GB DDR4 CL14
  • SilverStone Tundra Serisi TD03-LİTE
  • Dark N10
  • Samsung 850 EVO 250GB
  • WD 320GB
Ekran kartını daha sonra alacağım. Ekran kartı olarak GTX 1060, RX480 veya bütçem yeterse GTX 1070 alacağım.
Kasayı sorarsanız kasadan çok memnunum fazlasıyla beni tatmin etti size kesinlikle öneririm.
Resimler:
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

Hayirli olsun kardes. :)

Sistemin güzel yalniz imkanin varsa silverstone sogutucu fani yerine bir tane static pressure fani al radyatörün icin. Bende Silverstone tundra TD02-Lite 240mm sivi sogutma kullaniyorum. Fanlarini 2 tane Corsair SP120mm ile degistirdim, hem daha sessiz calisiyor sistem ve yerine göre 10-15 derece daha serin calisiyor islemci. MSI Z170A Gaming M7 ve I7 6700K kullaniyorum bende. Alirsan eger PWM'li (4 pinli giris) olmasina dikkat et yoksa fanlar sürekli %100'de calisir.

Tekrardan hayirli olsun ve güle güle kullan kardes. :)

Güç kaynağı ve harddisk hariç toplamda kasa bana 4500 TL'ye geldi.
Harddisk zaten bende bulunuyordu. Elimdeki güç kaynağı ise amazondan para iadesini aldığım için katmadım fiyata.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı