[ALINDI] i7 6850K Sistem

Keşke Asun x99 rog strix kartlarını bekleseydiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yeni gelen anakartlar malesef bayağı pahalı şekilde geliyor ve ben kartı nisan ayında aldığımda rgb olan kartlar çıkmamıştı piyasaya :) çıkmış olsa yine o kadar para vermek istemezdim açıkcası.

Vay maşAllah be.
Hayırlı olsun :)
teşekkürler :)

Bu işlemciyi forumda alan ilk kişilerden biri oldun belkide ilksin. SLI yapmayı düşünüyormusun?
sanırım forum da ilk ben aldım bu işlemciyi. evet ileride yapmak gibi bir düşüncem var açıkcası, güç kaynağını da haliyle değiştirmem gerekecek pek yetebileceğini sanmıyorum. işlemciyi tercih etmemde ki neden zaten PCI Express Lanes'i 40 olması.

Vay be hayırlı olsun [emoji5] O işlemci fiyatına pc toplamaya çalışıyorum bende [emoji23]
teşekkürler :) daha iyileri sizin olur inşallah :)

Baktımda sitesine yok orda.
İşlemciler Türkiye'ye geldi hatta Nova Bilgisayarın sitesinde var. Benim tanıdığım bir kişinin Gama Bilgisayarda çalışmasından dolayı ben erkenden ayırttım işlemciyi. Türkiye de sahip olan ilk kişilerdenim işlemciye.

Sanırım yerel bilgisayarcılardan, bizim burda var Gama Bilgisayar. Konuyu açan abi Denizlili misin? [emoji1]
Yok kardeşim, İzmirde oturuyorum :) ancak şirketin Denizli'de de şubesi olduğunu biliyorum :)

Aslında ömür 10 sene götürür x99 sistem. Bende x99 sistem toplayacam mecbur asus anakartlarını beklemek.

ESKİ İPHONE 5s 16 GB UZAY GRİSİ KULLANICISINDAN GÖNDERİLDİ

Aslında ömür 10 sene götürür x99 sistem. Bende x99 sistem toplayacam mecbur asus anakartlarını beklemek.
çok renk takıntınız yok ise, diğer kartlar ucuzlayacaktır büyük bir ihtimal x99 olarak diğerlerine yönelebilirsiniz açıkcası. sadece bir bios update ile uyumlu hale geliyor yeni işlemciler için. ek olarak Gigabyte'da çıkardı öyle RGB kartlar bir onlara da bakın derim, bayağı güzel duruyorlar eğer kararlı iseniz :)

Renk takıntım var malesef atx 2 yeni çıkan asus x99 anakart biri 1700 civarı. Diğeri ise 2 bın olur en kötü.

Msi ve asus arasında kaldım bende asus daha iyi dedikleri için asusu seçiyorum.

Renk takıntım var malesef atx 2 yeni çıkan asus x99 anakart biri 1700 civarı. Diğeri ise 2 bın olur en kötü.
parayı gözden çıkaracaksınız o zaman :)

Msi ve asus arasında kaldım bende asus daha iyi dedikleri için asusu seçiyorum.
bende çok ikilemde kaldım ancak asus'a o kadar para vermek istemedim açıkcası ondan msi tercih ettim. msi kaliteside ortada açıkcası, kötü bir firma değil.

Aynen bende şimdi nova bilgisayara baktım 2100 lira.
Acaba rampage olanı ne kadar olacak.

sanırım forum da ilk ben aldım bu işlemciyi. evet ileride yapmak gibi bir düşüncem var açıkcası, güç kaynağını da haliyle değiştirmem gerekecek pek yetebileceğini sanmıyorum. işlemciyi tercih etmemde ki neden zaten PCI Express Lanes'i 40 olması.

Bende işlemcinin lane değerine istinaden bu soruyu sordum zaten öyle bir niyetin yoksa hiç gerek yok X99 sistem almaya. Güç kaynağı husuna gelirsek AMD ve Nvidia yeni mimarileri güç tasarrufu vaadiyle ön plana çıktılar bence 750w iki ekran kartına yetecektir. Hayırlı olsun.

Hocam bu işlemciler Türkiye'ye geldimi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İşlemci - Bilgisayar Bileşenleri

Bende işlemcinin lane değerine istinaden bu soruyu sordum zaten öyle bir niyetin yoksa hiç gerek yok X99 sistem almaya. Güç kaynağı husuna gelirsek AMD ve Nvidia yeni mimarileri güç tasarrufu vaadiyle ön plana çıktılar bence 750w iki ekran kartına yetecektir. Hayırlı olsun.
inşallah yeterli olur da bir tur daha masrafa girmeyiz :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı