[Alındı] MSI GTX1070 i7 6700 Sistem

Hepinize iyi sosyaller, sistemi dün Vatan Bilgisayar'dan aldım. Normalde Sinerji'den alacaktım lakin ailem kabul etmedi. :( Her neyse çevre birimleri klavye hariç önceden vardı. Klavye hariç 6800 civarı tuttu. Montaj işlemini Vatan'da yaptıkları için parçaların fotoğrafları bende yok.

Özellikler

Anakart::MSI B150M BAZOOKA
İşlemci: Intel Core i7 6700
Bellek: Kingston HyperX Savage 2x8 Dual Kit 2133MHz CL13
Ekran Kartı: MSI GTX1070 GAMING X 8G
Sabit Disk: Western Digital 1TB Caviar Blue 7200rpm
SSD: Samsung 850 EVO 250GB 550/530
Kasa: Thermaltake Core v31 650W 80+ Bronze PSU
Monitör: BenQ XL2430T 144hz Full HD

Çevre Birimleri

Klavye: Razer Blackwidow Chroma
Mouse: Razer Mamba Tournament Edition
Mousepad: Steelseries QcK Heavy
Kulaklık: Logitech G230 (En kısa zamanda değiştireceğim.)

Fotoğrafları yükleyemiyorum hata veriyor.

Bir sorum olacak o anakart işlemci için bir sıkıntı yaratır mı? Yani yanına düşük kalır mı?

Görselleri hazırladım.
Parçalar
asdasd.jpg

Sistemin Görünümü
Işıklar Kapalı (Aşağıdan Çekim).jpg

Yukardan Görünümü
Işıklar Kapalı (Yukarıdan Çekim).jpg

Kasanın iç fotoğrafını çekecektim ama yukarda ışık yanarken pencere parlıyor kasanın içi gözükmüyor.
Etiketleyeceğim bazı kişiler var bana çok yardımcı oldular her konuda çok teşekkür ederim.
@Shamo
@wellnortkan
Sizle topladığım sistemi almadım çok pahalı olduğunu ve benim için fazla gereksiz olduğunu düşündüm. Her neyse işte bu kadar :)

Hayirli olsun kardes. Cok güzel ve dengeli bir oyun sistemi olmus. Güle güle kullan. :)

Sogutucu olarak ne aldin? Mousepad/Klavye/Fare kombinasyonunu da merak ettim. Gündüz bir resmini cekersen cok sevinirim. :)

Testleri bekleriz. ;)

@Shamo Haha dolar kuru 1.80 olduğunda sistemimi topluyorum. Şu anda iş yok, evlilik ile birlikte iki yıl içinde inşallah nasip olursa. Çünkü gerçekten çok pahalı ortalama bir sistemde toplamak istemiyorum. Senin PC sistemininn altında kalamam (kıskandı, nazar değmesin). :ıslık::melek::LOL:

@wellnortkan Hahahahaha xD Kardes o zamana kadar derenin altindan cok su akar. ;) :p :D Dolarin kuru 1.80 olsun dedi ya. Hahahaha xD :neo:

Yok kardes ilk iki gün iki kez mavi ekrani yedim ben zaten, anakartin bios'u sorunluydu. Nazari ben yedim gecti daha bir sey olmaz. Simdi sistem silah gibi masallah. ;) :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı