[Alındı] MSI GTX1080 ve I7 6700K Sistem

Anladım hocam o + - leri nasıl ayırt ettiniz peki anakart aparatına takarken. Ben de o 9000 tl'lik bilgisayar videosuna bakarak yaptım ama kasa aynı olmayınca .

Kasanin ayni olmasi önemli degil cünkü baglantilar ayni baglantilar. 9000tl'lik bilgisayar toplama rehberinde dk 56:35'e bakarsan cok güzel bir sekilde görülüyor nasil baglaman gerektigini.

Arkadaslar merhabalar aranıza yeni katıldım GTX 1070 ekran kartlı maximum 3500TL'ye kadar masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum ancak beceremedım yardımcı olabılırmısınız

Bende o kasa ve ekran kartı ile bu aralar haşır neşir oldum. Güzel inceleme güle güle kullanın mavi ekransız günler.

Arkadaslar merhabalar aranıza yeni katıldım GTX 1070 ekran kartlı maximum 3500TL'ye kadar masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum ancak beceremedım yardımcı olabılırmısınız

GTX 1070'li bir sistemi o paraya toplamak gercekten cok zor. Bir bakim toplayabilecekmiyim ama söz vermiyorum.

@zynexhere Eyvallah kardes. Gercekten memnunum sistemden.

@DawSoNCreeK Kardes 3500TL GTX 1070'li bir sistem kurmak icin cok az bir bütce. Diger bütün parcalar, en basta da islemcin, grafikkartini frenlemekten baska hic bir sey yapmicak. Yazik günah olur öyle bir sistem toplamak. Kusura bakma ama ben mantikli bir cözüm bulamadim o 3500TL bütce ye. Daha düsük bir grafikkarti alip diger bilesenleri biraz güclendirmen lazim dengeli bir sistem olsun diye.

Buyur kardeşim, böyle bir şey yaparsın, işini görür.

Oyun için bence bu sistem güzel. Bir sıkıntı yaratmaz i5 6500 çok güzel bir işlemci.

Kasayı aerocool cruisestar alabilir , ekran kartınıda 1700 TL'ye asus dual fanlısı var onu alabilir. Bu şekilde tam 3500 TL denk gelebilir ama 100 200 TL için değmez bence. Bu şekilde alacaksan güzel sistem kardeşim.

Ram 8 gb yeterli, seneye ya da ondan sonraki sene bir tane daha alıp takarsınız. 16 Gb şuan için fazla.

@Ayhan Dönmez @DawSoNCreeK Peki diger bilesenler varmi arkadas ta, monitör, klavye, fare,...gibi?

@Ayhan Dönmez @DawSoNCreeK Peki diger bilesenler varmi arkadas ta, monitör, klavye, fare,...gibi?

Gtx 1070 için en uyumlu monitör 1440p çözünürlüğe sahip olması lazım. 1080p'de tam verim alınamıyor. Monitöre de sağlam bir bütçe lazım. Ama monitörden aşırı beklentisi yoksa 21.5 inç 400 500 TL'ye hdmi girişli bir tane alabilir 1080p çözünürlükte.

Hocam HDD'leri program ile nasıl tanıttınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…