[Alındı] MSI R7 240

Merhaba arkadaşlar uzun zaman hasretini sürdürdüğüm R7 240'ı aldın.
Testler zamanla gelecek. İlk testim CS:GO olacak.
Sistem;
  • Foxconn H55 MXV
  • Nanya 2x2 4 GB RAM
  • 350 Watt PSU
  • İntel i5 650 CPU

Şu an bende arkadaşımdan aldığım Sapphire R7 240 var, test için almıştım herhangi sorun çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadasim bende R7 240 alcam bi test edermisin Unturnedde ultra ayarlar kac fps aliyor bi bakarmisin ona gore alcam...

İ5 750 işlemciye sahibim R7 240 ile CS:GO değerleri nasıl olur acaba yazabilir misin ?

Benim daha MSI ile deneme tercihim olmadı. Ancak Sapphire ile denedim en düşük ayarlarda 1024x768 çözünürlükte 250 FPS arası aldım. MSI farkı dersek 280 300 olur mu umarım olur. :) Burada 1024x768 çözünürlükte daha iyi ve akıcı bir oyun olduğu için oynuyorum göz alışkanlığı.
Evet arkadaşım 750 ile mimari farkı söz konusu ise bu ayarlarda rahat 300 FPS alabilirsiniz.
Merhaba. Güle güle kullanın.

Teşekkürler.
Hayırlı olsun güle güle kullanınız.

Teşekkürler.

Arkadasim bende R7 240 alcam bi test edermisin Unturnedde ultra ayarlar kac fps aliyor bi bakarmisin ona gore alcam...

Sana şuanlık şöyle yardımcı olsam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur internetten testlere bak. Deneme şansım olduğu zaman sonuçları yazacağım inşallah.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı