[Alındı] Razer DeathAdder Chroma

Dün akşam siparişi verdim. Sağ olsunlar beni kırmayıp kargo ücretini almadılar. :)
Her şey dahil toplamda 50$ yani 148 TL gibi bir fiyata geldi. Ürün gelince güzel bir incelemesini yapmayı düşünüyorum.

amazon.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl rica ettiniz de kargo parasını almadılar? Bana da bir güzellik yaparlar mı acaba?
Herkese bu güzelliği yapmıyorlar diye biliyorum. Biraz şansa bağlı aslında. Ben @Akif 'ün dediğinin aynısını uyguladım. Siz de bir şansınızı deneyin. Tabi bunları siparişi verdikten sonra uygulayın.

"Help -> Need More Help? -> Contact Us kısmına girin. Birinci seçenekten "An Order I Placed" seçili olarak gelecektir. O kalsın. Alttaki "Select an Issue" kısmından "More Order Issues" diyelim. Seçince altta bir tane daha çıkacak, ona da "Other order question or issue" diyelim. Açılan kutucuğa "Shipping Price" yazabiliriz. Tamamladıktan sonra alttan E-mail'i seçelim.

Açılan penceredeki kutucuğa İngilizce olarak şunu yazabiliriz. Ben daha önce böyle yazmışım.
Hello. I can't pay because of shipping price. Can you help me for my first order? Thank you."

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı