Razer DeathAdder Chroma İncelemesi

15 Aralık'ta Amazon'dan sipariş verdiğim mouse bugün elime ulaştı. Bende kısa bir inceleme yapmak lazım dedim. Türkiye fiyatı 250-300 TL olan ürünü 150 TL'ye aldım. Neredeyse yarı fiyatına almış oldum. Lafı uzatmadan artı ve eksilerinden bahsetmek istiyorum.

Artıları :
+ Malzeme kalitesi çok güzel, eline alınca anlıyorsun yani.
+ Ergonomisi çok iyi, tam elime göre. Sanki benim elim için yapılmış gibi.
+ Renkli ışıkları hoşuma gitti. Bir kaç fotoğraf koydum zaten.
+ Tasarımı çok hoş, ben çok beğendim.
+ Yazılımı(Razer Synapse) gayet kullanışlı. Birçok ayar mevcut.
+ Kablosu yeterince uzun, örgüden yapılmış.

Eksileri :
- Türkiye'deki fiyatı.
- Steelseries Rival'da yan taraftaki kabartma bir süre sonra aşınıyormuş. Bunda da olur mu bilmiyorum.
- Tam benim elim için yapılmış gibi dedim ama sanki biraz daha ince olabilirdi. Biraz geniş geldi. Tabi önceki kullandığım mouse yüzünden de olabilir. Bu arada önceki mouse'm Logitech M185.

Mouse'a tam alışamadım. Eski mousumle CS:GO'yu daha iyi oynuyordum. Zamanla alışırım değil mi?

Birkaç fotoğraf çektim. Çok iyi çekemedim ama olsun.

image.jpeg
image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg
image.jpeg

image.jpeg

Ben de Deathadder Chroma aldım da hakkın hiçbir şey bilmeden aldım. PC'ye takınca direk çalışması mı lazım yoksa drıver falan ekstradan yuklenecek bir şeyler gerekiyor mu? Taktım çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Deathadder Chroma aldım da hakkın hiçbir şey bilmeden aldım. PC'ye takınca direk çalışması mı lazım yoksa drıver falan ekstradan yuklenecek bir şeyler gerekiyor mu? Taktım çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz?
Taktığında direk çalışıyor. Tabii istersen Razer Snyapse de indirebilirsin.

Taktım ama çalışmıyor ne yapabilirim? Yani bilgisayar görmüyor galiba fare çalışıyor başka PC'de denedim bu konuda ne yapabilirim? Yardımcı olabilirsen sevinirim.

@melihbozer kardeşim mausen öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullan gerçekten çok kaliteli ve sensörü çok iyi bende amazondan razer mamba tournament edition alacağım fakat indirime girip girmediğini nasıl anlayacağım sürekli bakmammı lazım anlamadım yardımcı olursan sevinirim şuan senin mausen 60 dolar gerçekten çok uygun fiyata almışsın saygılar...

@melihbozer kardeşim mausen öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullan gerçekten çok kaliteli ve sensörü çok iyi bende amazondan razer mamba tournament edition alacağım fakat indirime girip girmediğini nasıl anlayacağım sürekli bakmammı lazım anlamadım yardımcı olursan sevinirim şuan senin mausen 60 dolar gerçekten çok uygun fiyata almışsın saygılar...
Öncelikle merhabalar. İstediğin mausenin fiyatı ne zaman düşer bilemem fakat şuan da 70 dolar yani 200 TL civarı bir fiyata geliyor. Türkiye fiyatlarına bakacak olursak en az 300 TL. Ben indirime gireceğini pek sanmıyorum. Ama sen yine de fiyatları takip edebilirsin.

Öncelikle merhabalar. İstediğin mausenin fiyatı ne zaman düşer bilemem fakat şuan da 70 dolar yani 200 TL civarı bir fiyata geliyor. Türkiye fiyatlarına bakacak olursak en az 300 TL. Ben indirime gireceğini pek sanmıyorum. Ama sen yine de fiyatları takip edebilirsin.
Anladım saolun

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı