Razer DeathAdder Chroma İncelemesi

15 Aralık'ta Amazon'dan sipariş verdiğim mouse bugün elime ulaştı. Bende kısa bir inceleme yapmak lazım dedim. Türkiye fiyatı 250-300 TL olan ürünü 150 TL'ye aldım. Neredeyse yarı fiyatına almış oldum. Lafı uzatmadan artı ve eksilerinden bahsetmek istiyorum.

Artıları :
+ Malzeme kalitesi çok güzel, eline alınca anlıyorsun yani.
+ Ergonomisi çok iyi, tam elime göre. Sanki benim elim için yapılmış gibi.
+ Renkli ışıkları hoşuma gitti. Bir kaç fotoğraf koydum zaten.
+ Tasarımı çok hoş, ben çok beğendim.
+ Yazılımı(Razer Synapse) gayet kullanışlı. Birçok ayar mevcut.
+ Kablosu yeterince uzun, örgüden yapılmış.

Eksileri :
- Türkiye'deki fiyatı.
- Steelseries Rival'da yan taraftaki kabartma bir süre sonra aşınıyormuş. Bunda da olur mu bilmiyorum.
- Tam benim elim için yapılmış gibi dedim ama sanki biraz daha ince olabilirdi. Biraz geniş geldi. Tabi önceki kullandığım mouse yüzünden de olabilir. Bu arada önceki mouse'm Logitech M185.

Mouse'a tam alışamadım. Eski mousumle CS:GO'yu daha iyi oynuyordum. Zamanla alışırım değil mi?

Birkaç fotoğraf çektim. Çok iyi çekemedim ama olsun.

image.jpeg
image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg
image.jpeg

image.jpeg

M185 sonrası bende Rog Gladius'a ilk başlarda alışamadım o ufacık mouse sonrası bu dev gibi geldi. M185'i 1 ay sonra geçen bir kullanayım dedim mouse kuş gibi kaldı elimde buna alıştıktan sonra. Ama ilginçtir mousepad'te işe yaramıyor M185'te. Bu arada hayırlı olsun. Çok düşündüm o mouse'u almayı bir kaç yerde sol click çabuk bozuluyor dendiği için vazgeçmiştim.

M185 sonrası bende Rog Gladius'a ilk başlarda alışamadım o ufacık mouse sonrası bu dev gibi geldi. M185'i 1 ay sonra geçen bir kullanayım dedim mouse kuş gibi kaldı elimde buna alıştıktan sonra. Ama ilginçtir mousepad'te işe yaramıyor M185'te. Bu arada hayırlı olsun. Çok düşündüm o mouse'u almayı bir kaç yerde sol click çabuk bozuluyor dendiği için vazgeçmiştim.
Aynen bana da elime ilk aldığımda dev gibi geldi. M185'te mousepad işe yaramıyor derken tam anlamadım. Bir de siz hangi mousepad'i kullanıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı