[Alındı] Ryzen 5 1400 ve GTX 1050 Ti sistem

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
Varsa bir "hayırlı olsun"unuz alırım :D

31.05.2017 günü 3074 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan satın aldım.
Dün itibariyle kullanmaya başladım.

Önerileriniz, tavsiyeleriniz varsa beklemekteyim :)

Konuya olan ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.
3000 TL sistem tavsiyesi

Özellikle de My Man! :D

@My Man!
@Atakan1818
@FernandoTorres
@BerkantT
@Lactuca
@Asım Demir
@Rimec

sistem son.png
1.jpg
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'ın bunu yapması normal zaten. Orada çalışanların çoğu bilgisiz oluyor genelde. Böyle konulardan haberi olmuyor. O yüzden bize sorsaydınız keşke.
Ryzen Chipset Differences

X370B350A320X300A/B300
USB 2.0666
USB 3.1 G1622
USB 3.1 G2221
SATA422
SATA Express
(2x SATA III or 2x PCIe 3.0)
222
PCI-e 2.x864
SATA RAID0, 1, 100, 1, 100, 1, 100, 10, 1
Multi-GPUYes
x8/x8 or multiplexed
NoNoYesNo
OverclockingYes
(Requires better cooling)
YesNoYesNo
[TBODY] [/TBODY]

Vatan'ın bunu yapması normal zaten. Orada çalışanların çoğu bilgisiz oluyor genelde. Böyle konulardan haberi olmuyor. O yüzden bize sorsaydınız keşke.
Hocam zaten sistem toplama konusunda pek bilgim olmadığı için size sorarak bir sistem topladım.
3000 TL sistem tavsiyesi

Faturada ve internet sitesinde aynen şöyle yazıyor:
MSI A320M GAMING PRO AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz (O.C.) USB 3.1 Anakart
Buradak O.C ibaresi "overclock" anlamına gelmiyor mu?

Overclock desteği olan anakart diye sattınız ama bunun O.C desteği yok diye iade edebilir miyim?

O.C ibaresi RAM'ler içindir. Gerçi bu işlemciler O.C'a çok fazla müsait değiller. :) Yani 7700K gibi 5.0 GHz'e çıkartamıyorsun. :) Yine de siz bilirsiniz ama yerinizde olsam B350 alırdım. :)

O.C ibaresi RAM'ler içindir. Gerçi bu işlemciler O.C'a çok fazla müsait değiller. :) Yani 7700K gibi 5.0 GHz'e çıkartamıyorsun. :) Yine de siz bilirsiniz ama yerinizde olsam B350 alırdım. :)
Bilgisayarı kullanıyorum artık çok geç :D
Bir şey daha sormak istiyorum. Şu kasadaki güç kaynağı 80+ dediler ancak evirdim çevirdim ne kasanın kutusunda ne de güç kaynağının üstünde 80+ ibaresi göremedim. Corsair böyle bir şey yapacak firma değil sanıırım?
CORSAIR CARBIDE SERİSİ 100R 80PLUS 600W MidT ATX SİYAH PENCERELİ KASA

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı