[Alındı] Ryzen 5 1400 ve GTX 1050 Ti sistem

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
Varsa bir "hayırlı olsun"unuz alırım :D

31.05.2017 günü 3074 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan satın aldım.
Dün itibariyle kullanmaya başladım.

Önerileriniz, tavsiyeleriniz varsa beklemekteyim :)

Konuya olan ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.
3000 TL sistem tavsiyesi

Özellikle de My Man! :D

@My Man!
@Atakan1818
@FernandoTorres
@BerkantT
@Lactuca
@Asım Demir
@Rimec

sistem son.png
1.jpg
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz ekleyebilirsen B350 PC Mate, ekleyemem dersen B350M Mortar almanı öneririm.
Arkadaşlar dediğim gibi üste pek para koyamıycam :)
Şunu alıyorum o zaman?

MSI B350M MORTAR AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz (O.C.) USB 3.1 Anakart

Düzeltme: Arkadaşlar az önce Vatan'ı aradım. Mevcut anakartı başka bir anakartla değiştirmek istediğimi söyledim. Bu şekilde değiştirmeyeceklerini söylediler.
Anakartı götürecekmişim.
Vatan, anakartı firmaya gönderecekmiş.
Firma değişime/iadeye uygun görürse ancak bu şekilde değişim yapabilirmişim.
Doğru mu bu arkadaşlar?
Şimdi direkt gidip B350M alamaz mıyım eldeki anakartı verip?

Son düzenleme:
Şunu alıyorum o zaman?

Düzeltme: Arkadaşlar az önce Vatan'ı aradım. Mevcut anakartı başka bir anakartla değiştirmek istediğimi söyledim. Bu şekilde değiştirmeyeceklerini söylediler.
Anakartı götürecekmişim.
Doğru mu bu arkadaşlar?
Doğru demişler.

Şunu alıyorum o zaman?

Anakartı götürecekmişim.
Doğru mu bu arkadaşlar?

Gitmeden önce anakartın tüm malzemelerini eksiksiz Sata kabloları dahil geri kutusuna koy sanki kutu hiç açılmamış gibi olsun. Gittiğinde diyeceğin şu olsun. Ben bu anakartı overclock destekliyor sandım o yüzden aldım meğer desteklemiyormuş o yüzden değişim istiyorum diyeceksin. Bakalım sana ne diyecekler?

Umarım yırtma şekliyle açmamışsındır ve her şeyi saklıyorsundur. Her şeyi ilk aldığın gibi yap ve öyle götür. 14 gün sebep belirtmeksizin iade edebileceğini söyle. Kabul etmezlerse tartış, sesini yükseltebilirsin.

Gitmeden önce anakartın tüm malzemelerini eksiksiz Sata kabloları dahil geri kutusuna koy sanki kutu hiç açılmamış gibi olsun. Gittiğinde diyeceğin şu olsun. Ben bu anakartı overclock destekliyor sandım o yüzden aldım meğer desteklemiyormuş o yüzden değişim istiyorum diyeceksin. Bakalım sana ne diyecekler?
Umarım yırtma şekliyle açmamışsındır ve her şeyi saklıyorsundur. Her şeyi ilk aldığın gibi yap ve öyle götür. 14 gün sebep belirtmeksizin iade edebileceğini söyle. Kabul etmezlerse tartış, sesini yükseltebilirsin.

Arkadaşlar o kadar uğraşmaya değecek mi peki?
Ortalama kaç gün bilgisayarsız kalacağım?
Vatan firmaya gönderecek, gidecek, talebimi inceleyecekler, olumlu olumsuz bir cevap verecekler.
1 hafta sürecek en az sanırım?

Overclock için değer mi yani?

Bu arada aldığım ürünlerin her şeyini saklıyorum.
Montajı Vatan yaptığı için elimi dahi sürmedim fakat anakartın poşetini yırtarak açmıştı eleman.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı