[Alındı] Ryzen 5 1600 ve Gigabyte AB-350 Gaming 3 Sistem

Teşekkürler, en kısa zamanda testleri de paylaşmaya çalışacağım.

Hayırlı olsun. Güzel inceleme.

Sağolun

Hayırlı olsun. Böyle detaylı anlatan kişileri görmek güzel.

Elimden geldiği kadar faydalı bilgiler vermeye çalıştım, teşekkürler.

Gigabyte güzel tercih olmuş DUAL BIOS, Gen 2 USB gibi saydığınız modellerden avantajlı bir anakart.
Hayırlı olsun. İnceleme için teşekkür ediyorum .

Bende yorumunuz için teşekkür ediyorum, birde O.C ile denemek lazım aslında ama ileride...

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.

Çok teşekkürler

Hayallerimizdeki sistem. İnceleme çok güzel olmuş teşekür ederiz.

Teşekkürler, nasıl olduysa ben fazla hayalini kuramadan almak nasip oldu. Biraz sürpriz gibi olunca daha güzel oluyor

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Teşekkürler...

Sağolun Bende sizin sistemin aynısı vardı, FX-6100 ve Gigabyte 990XA: İşlemciniz hakkında söylediklerim için özür dilerim

Yükseltme yaptığın sistemin neydi? Bu arada hayırlı olsun.

Teşekkürler, FX-6100 ve Gigabyte 990XA

Hayırlı olsun .... Böyle bir yükseltmeyi ben de düşünüyorum. İntel 8.nesil bir çıksın görelim de , ona göre karar vereceğim.

Hocam güncel olarak sistemden memnun musunuz?
Evet gayet memnunum. FX 6100 sistemden sonra uçak gibi geldi. Performans farkı ile ilgili de video paylaşacaktım fakat vakit olmadı.

Herhangi bir sorunuz varsa alabilirim.

Çok teşekkür ederim cevap için. Ben de kendime bir sistem toplamayı planlıyorum ve henüz araştırma aşamasındayım. Donanım konusundan pek anlamıyorum bu yüzden memnun olup olmadığınızı öğrenmek istedim. Teşekkürler.

İşlemci konusunda zaten söylenecek çok bir şey yok. Anakarta gelecek olursak en sorunsuz B350 Anakartlardan olduğunu söyleyebilirim.

Fiyatının diğerlerine göre yüksek olması kesinlikle gereksiz değil. Ne RAM'lerde bir sorun çıktı ne de chipset güncellemesi yaparken bir sorun çıktı. Sıcaklık değerleri de zaten yukarıda gördüğünüz gibi, yükte olmasına rağmen 50 dereceyi bile geçmiyor.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Okuldan geldiğim de bir daha okuyacam hoşuma gitti. Bu arada eski işlemci, anakart ve RAM satmayi düsünürseniz talibim, etiketleyebilirsiniz.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Okuldan geldiğim de bir daha okuyacam hoşuma gitti. Bu arada eski işlemci, anakart ve RAM satmayi düsünürseniz talibim, etiketleyebilirsiniz.
Teşekkürler ancak onları çoktan elden çıkartmıştım zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…