[Alındı] Ryzen 5 1600 ve RX 570 Sistem

Sonunda konusunu açıyorum. Aslında daha önce açacaktım ama masam kasaya yetmedi, çok dağınık durdu ve P2'nin kamerasıyla da çok güzel gözükmediği için ertelemiştim ancak sistemle ilgili sorular geldi ben de diğer konuları kirletmek istemedim.

Öncelikle, vay efendim bu paraya 1080 takılırdı, vay efendim niye Vega'yı beklemedin diye gereksiz ve saçma yorumlar yapmayın, sistem 7200 TL sistem tavsiyesine göre, uzun ömürlü (olsun) olarak alınmıştır.

Sistemin parçaları:
  • Ryzen 5 1600
  • Gigabyte AX370 Gaming 5
  • Gskill RipjawsV 3200 MHz 2x8 GB F4-3200C16D-16GVKB
  • Phanteks P400
  • EVGA 650 G3
  • Samsung 850 Evo 500 GB
  • MSI Armor RX 570
  • Viewsonic XG2700-4K
Yeni bir masaya geçince fotoğrafları atacağım, oyun testleri için de başka bir konu açacağım. Bu konu altında sorularınızı sorabilirsiniz.

Yardımları için @Neurevt, @GCN, @CJack60, @SideWinder ve adını söyleyemediğim (çünkü konu 37 sayfa) kişilere teşekkür ederim.

Anakart, soğutucu, RAM, işlemci garantiye gitti. Dolayısıyla soğutucu ve fan siparişlerini iptal ettim. Eğer anakart veya işlemciden iade alırsam Zen+ beklenecek. Duruma göre ya Coffe Lake ya da Zen+ alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı