[Alındı] Samsung Galaxy Tab S T807 10.5"

Geçen akşam evde otururken birden tablet alasım geldi. Evde çoluk çocuk tombalak hepsinin elinde yanar dönerli tepsi gibi, niye benim yok dedim. Hemen girdim n11'e, zaten tonla puan indirim vs. birikmişti, artı yılbaşı indirimleri falan vardı. Ortalama fiyatı 1100-1200 TL civarı bir cihazmış, indirimlerle beraber kırılmaz cam+orijinal Samsung kılıf ile birlikte 800 liraya alabildim.

Android tabanlı bir cihaz olduğu için ilk başta biraz çekingendim. Ama alet gerçekten çok seri, geçişleri, uygulama açılışları, tekrar ana ekrana dönüşü falan sorunsuz. Tabi şimdilik. İlerde ne olur bilinmez. Ama illaki bir format gerekir 2-3 ay sonra benim kullanım şeklim düşünüldüğünde. Bunların yanında ekran gerçekten harika ötesi. 10.5" Amoled ekran çok hoşuma gitti. Kasa olarak oldukça ince ve kibar. Hafıza kartı desteği ile mevcut 16 GB olan hafızaya 128 GB hafıza kartı ekledim ve gayet güzel mini bir film/dizi arşivi oluşturdum içine. İşe gidip gelirken 1 saat süren o rezil İstanbul trafiğinde benim için gerçekten ilaç niteliğinde bir cihaz.

Ayrıca 3G desteği de bulunmakta. Bu da gayet işime yarayacak bir özellik. Walking dead, this war of mine gibi oyunları denedim, gerçekten çok zevk aldım oynarken. Alet genel olarak fiyatını göz önünde bulundurursak gayet başarılı...

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Iphone 6s varken yanına ipad fuzuli olur diye düşündüm. Tablet alacaksam farklı platform olsun istedim.

Teşekkür ederim. Iphone 6s varken yanına ipad fuzuli olur diye düşündüm. Tablet alacaksam farklı platform olsun istedim.

Hayırlı olsun. Aynı ürünü bende kullanıyorum gayet güzel bir tablet. Bu arada arka kısım dikkat et çizilebiliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı