[Alındı] Technopat Mini APU Sistem (Hediye Sistem)

Şu konuda açık arttırmayla satılacaktı, fakat hayattaki tek zevki ''Troll'' olan kullanıcılar yüzünden iptal edildi.

Kapalı - [Açık Artırma] A10-7870K Mini-ITX PC

Sonrasında Recep Baltaş, sistemi hediye etmeye karar verdi, ve yeni bir konu açtı. Çoğu kullanıcı mesaj atmıştı, ben de attım. Ve sanırım, yüksek mesaj sayısına sahip olup mesaj atan ilk kişi olduğum için isteğim kabul edildi.

Kapalı - [Açık Artırma] A10-7870K Mini-ITX PC

Bugün de Recep Baltaş'tan sistemi teslim aldım. :) Güzel günlerde kullanmak nasip olur umarım.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Eve geldiğimde ilk iş sistemi güzelce söktüm. Açıkçası dokunmayacaktım, ama tozluydu ve temizlemek istedim. SOnrasında sıkıntısızca kurdum, Driver'ları yükledim, hatta RAM'leri 2666 MHz (Stok 2400, ki Recep Baltaş daha önce hiç 2400'e almamış) alıp çalıştırdım. Canavar gibi çalışıyor. :D

Bu konuda sistem hakkında kısa bir bilgi vereceğim ve fotoğraflarını paylaşacağım.

[Lütfen ''Zaten sistemin var, ne gerek vardı, bana sat, satmayı düşünüyor musun?'' tarzında sorular yöneltmeyin. :) ]

Fotoğraflar;

_MG_1605.jpg
_MG_1608.jpg
_MG_1618.jpg

@Recep Baltaş @Asım Demir @Jira @Nazım Paşa @Mr.Acar @Handsome Reis

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun. Size gittiğine sevindim :)

Son düzenleme:
Güle güle kullan. Saçma sapan 5'er 5'er arttıranlar veya kuruş kuruş arttıranlar olmasaydı adil şekilde ilerleyen açık arttırma olsaydı sistemde gözüm vardı, teklifimi de yapmıştım. Her neyse, sağlık olsun. :)

Güle güle kullan. Saçma sapan 5'er 5'er arttıranlar veya kuruş kuruş arttıranlar olmasaydı adil şekilde ilerleyen açık arttırma olsaydı sistemde gözüm vardı, teklifimi de yapmıştım. Her neyse, sağlık olsun. :)
Kuruş arttırmanın saçma sapan olduğu kime göre, neye göre. İstediğimiz gibi arttırabiliriz alabileceğimiz rakamlara tabi. Kaldı ki yukarıda ki mesajımda da yazmışım trol olmayıp almak istediğimi.
Kişi veya kişilere ithamda bulunurken dikkatli olursanız sevinirim. Konu sahibi arkadaştan da özür dilerim ama cevap vermek zorundayım çünkü açık arttırmada bulunmuştum.

Kuruş arttırmanın saçma sapan olduğu kime göre, neye göre. İstediğimiz gibi arttırabiliriz alabileceğimiz rakamlara tabi. Kaldı ki yukarıda ki mesajımda da yazmışım trol olmayıp almak istediğimi.
Kişi veya kişilere ithamda bulunurken dikkatli olursanız sevinirim. Konu sahibi arkadaştan da özür dilerim ama cevap vermek zorundayım çünkü açık arttırmada bulunmuştum.
Arkadaş trol bir şekilde arttırıp alacak kişinin daha fazla miktar ödemesine neden olacak kişilere söylemiş. Siz ciddi alacaksanız zaten size söylememiştir. İsim vermemiş zaten.

1'er kuruş veya 1'er TL arttırdığınız için istediğiniz gibi arttırabileceğinizi savunmuşsunuz, e tabii gerçek niyeti olan üste cüzi bir miktar koyup gerçek teklifini yapar.

LMAO.jpg

Saçma ve boş konuşmaya devam etmezsiniz daha umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı