Alıntı ve Taslak Ekran Görüntüsü Nereye Kaydediliyor?

plexies

Hectopat
Alıntı ve taslak uygulamasında her ekran görüntüsü aldığımda nereye gittiğini bilmek istiyorum. Ayarlardan kurcaladım Microsoft'un makalelerine baktım bir türlü bulamadım. Sanırım kaydetmiyor ama nasıl açabilirim kaydetmesini?

Çözüm
Bilgisayarınızda iki farklı konumda kaydediliyor. Aşağıdaki kodu Çalıştır(Win+R) yapıştırın.
  1. C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Packages\Microsoft.ScreenSketch_8wekyb3d8bbwe\TempState
  2. C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy\TempState\ScreenClip
Kayıt konumunu değiştirebiliyor muyuz? Ben masaüstüne kaydetsin istiyorum ancak gerekli ayarları bulamadım.

İstersen arkadaşın attığı yoldaki klasörün masaüstünde kısayolunu oluşturabilirsin istersen ekran alıntısını yaptıktan sonra gelen bildirimden (prnt sc tuşunu kullanıyorsan) farklı kaydet yapabilirsin iyi forumlar.

Alıntı ve taslak uygulamasında her ekran görüntüsü aldığımda nereye gittiğini bilmek istiyorum. Ayarlardan kurcaladım Microsoft'un makalelerine baktım bir türlü bulamadım. Sanırım kaydetmiyor ama nasıl açabilirim kaydetmesini?
ben o konuma baktım en az 50 tane görüntü kaydettiğime eminin ama 3 tanesi var

Geri
Yukarı