Alıp Pişman Olduğunuz Cep Telefonları

GM Discovery II Mini. 550 küsür liraya almıştım zamanında. Şarj edebilmek için kırk takla attığım günleri bilirim.

Mix 2S var bende, iş için kullanıyorum, ikinci el uyguna aldım. Ama şahsi telefonum S7`den çok memnunum, ölene kadar devam. Yalnız zamanında Iphone 7 Plus mu alsaydım diye düşündüğüm olmuştu.

Iphone 4, 4S, 5 kullandım. Şuanda Iphone 6S kullanıyorum. Hiçbirinden pişmanlık duymadım. Her biri harikaydı. Ama bataryalarına biraz duyarlı davranmak lazım. Eğer bir Iphone cihazını "Şarja takayım 5 dakika dursun o beni akşama kadar götürür" derseniz batarya ölüyor.

iPhone 3, 3GS, 5, 7 modellerini kullandım hepsinden çok memnun kaldım özellikle ip3 benim en sevdiğim telefondu. Aldığım bütün android telefonlardan memnun olmadım boşa giden paralar...

Android tarihindeki en iyi cihaz olarak görüyorum ben M8'i.
Bence de efsane bir telefon. HTC'nin akıllı telefon piyasasından kopup gitmesine üzülürüm.
Bende var. Satmaya kıyamıyorum. Kutusunda öyle duruyor. Tasarımına hayran kaldığım bir cihaz.
Bence de hayran bırakıyor kendisine, parmak izi kilit açma füryası yeni çıkmaya başlamıştı 2015-2016 gibi, ona kanıp sattık hata ettiğimi düşünüyorum açıkçası :D

Yeni konular

Geri
Yukarı