Alışveriş siteleri güvenilir mi?

Dengizek

Kilopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Dostlar, oyun bilgisayarı alma hayalim var şu anda fakat bilindik sitelerde güzel indirimler oluyor. Hepsiburada, N11, GittiGidiyor, Trendyol tarzı web sitelerinden elektronik ürün almak sağlıklı mıdır? Daha önce alan ve sorun yaşayan var mı? Buralar sanal pazar olduğu için herkesin bu pazarda dükkanı var. Bu satıcıların gerçekten dolandırma gibi bir ihtimali var mı? Bu satıcılar denetleniyor mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defelerca aldım, 7899TL'lik telefondan tuttun, PlayStation'a kadar. Hiçbir sorun olmadı. O sitelere babam kadar güvenirim.

Satıcılar sizi dolandıramaz. Aldığınız her ürünü 21 gün içerisinde iade etme hakkı sunuyor yasalar ve bir şey satın almadan önce yorumları okumanızı tavsiye ederim. Son olarak da alışveriş yaparken sanal kart kullanmanızı öneririm.

Dostlar, oyun bilgisayarı alma hayalim var şu anda fakat bilindik sitelerde güzel indirimler oluyor. Hepsiburada, N11, GittiGidiyor, Trendyol tarzı web sitelerinden elektronik ürün almak sağlıklı mıdır? Daha önce alan ve sorun yaşayan var mı? Buralar sanal pazar olduğu için herkesin bu pazarda dükkanı var. Bu satıcıların gerçekten dolandırma gibi bir ihtimali var mı? Bu satıcılar denetleniyor mu? Teşekkürler.
Mağazanın puanına bak, müşteri yorumlarına bak ve mağazanın müşterilerine verdiği cevaplara bak. Eğer olumluysa güvenebilirsin problem yaşayacağını zannetmiyorum.

Ben bu ay topladım her parçayı işlemci olsun kasa olsun bir ekran kartını ikinci el aldım yani farklı sitelerden ürünleri aldım. Sorunsuz parçalar çalışıyor. Tek çekincen parça bozukluğunda garanti biraz uğrastırır diye düşünüyorum.

Satıcılar sizi dolandıramaz. Aldığınız her ürünü 21 gün içerisinde iade etme hakkı sunuyor yasalar ve bir şey satın almadan önce yorumları okumanızı tavsiye ederim. Son olarak da alışveriş yaparken sanal kart kullanmanızı öneririm.
Teşekkürler, peki sanal kart ne işe yarıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı