.alka uzantılı virüs

deniztch

Hectopat
Akşam oyun oynarken sürekli Alt+Tab'a atmaya başlamıştı. Görev yöneticisine baktığımda saçma bir setup olayı vardı zar zor kapattım. Şimdi dosyalara baktığımda hepsinde. Alka uzantısı var. Yardım Edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeşim geçmiş olsun ben de şimdi konu açacaktım .repp uzantısı ile aynı kişi tarafından yapılmış SpyHunter şuanlık bunu indir kur ama önemli veri değilse herşeyi formatla geç kaspersky bitdefender ve bir çok yere mail attım umarım yakın zamanda çözümü olur.
Şifre Çözücülerin verdiği hata
Uyarı: Bu kimlik çevrimiçi bir kimlik gibi görünüyor, şifre çözme mümkün değil

Artı Olarak :Michael Gillespie (@demonslay335) | Twitter Şu adamı takip edebilirsin çözmek için uğraşıyorlar.

Son düzenleme:
Ransomware bulaşmış gibi gözüküyor bu aralar yaygınlaştılar iyice. Bütün dosyalarınızı şifreleyip şifreyi 900 dolar gibi bir fiyata satıyorlar. Bilgisayarınızda bir not bırakmış olma ihtimalleri yüksek bir bakın. Ha 900 doları verirsiniz ama şifreyi alabilir misiniz orası meçhul. Eğer gözden çıkaramayacağınız dosyalarınızı yoksa format atabilirsiniz onun dışında herhangi bir çözümü henüz bulunmayan lanet bir virüstür geçmiş olsun.

kardeşim geçmiş olsun ben de şimdi konu açacaktım .repp uzantısı ile aynı kişi tarafından yapılmış SpyHunter şuanlık bunu indir kur ama önemli veri değilse herşeyi formatla geç kaspersky bitdefender ve bir çok yere mail attım umarım yakın zamanda çözümü olur.
Şifre Çözücülerin verdiği hata
Uyarı: Bu kimlik çevrimiçi bir kimlik gibi görünüyor, şifre çözme mümkün değil

Artı Olarak :Michael Gillespie (@demonslay335) | Twitter Şu adamı takip edebilirsin çözmek için uğraşıyorlar.
spy hunter i denedim fakat ücretli bir program virüsü silmek için ya 48 saat bekleyecektim yada 10$ ödemem gerekiyordu
Ransomware bulaşmış gibi gözüküyor bu aralar yaygınlaştılar iyice. Bütün dosyalarınızı şifreleyip şifreyi 900 dolar gibi bir fiyata satıyorlar. Bilgisayarınızda bir not bırakmış olma ihtimalleri yüksek bir bakın. Ha 900 doları verirsiniz ama şifreyi alabilir misiniz orası meçhul. Eğer gözden çıkaramayacağınız dosyalarınızı yoksa format atabilirsiniz onun dışında herhangi bir çözümü henüz bulunmayan lanet bir virüstür geçmiş olsun.
D diskinde 1.6tb boyutunda önemli dosyalar var

spy hunter i denedim fakat ücretli bir program virüsü silmek için ya 48 saat bekleyecektim yada 10$ ödemem gerekiyordu

D diskinde 1.6tb boyutunda önemli dosyalar var
Valla o zaman dosyaları at hdd ye çıkar bekle şuanlık bir çözüm SpyHunter da düzeltmiyor zaten sadece siliyor o kadar beklemek tek çözüm şuan

Akşam oyun oynarken sürekli Alt+Tab'a atmaya başlamıştı. Görev yöneticisine baktığımda saçma bir setup olayı vardı zar zor kapattım. Şimdi dosyalara baktığımda hepsinde. Alka uzantısı var. Yardım Edin.
Geçmiş olsun , crack yapmaya çalışırken bana da dün akşam bulaştı bu lanet virüs. Yapabileceğimiz tek şey bekleyip Emsisoft yazılımcılarının bu uzantı tipine bir decryption yazmaları sanırım. Bu arada sistem geri yüklemesi yapmak veya format atmak bir çözüm değil , sakın yapma. Ben de SpyHunter5'in aktivasyon süresini bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı