All In One PC Monitör Olarak Kullanılabilir mi?

Akın Serhan

Hectopat
Daha fazla  
HP TouchSmart 7320 All in One bilgisayarım var. Performansı çok düşük olduğu için Alfais'ın HDMİ USB dönüştürücüsünü alıp performansı nispeten daha iyi olan dizüstü bilgisayarıma bağladım fakat herhangi bir görüntü aktarımı olmadı. Bilgisayarımın mı desteklemiyor yoksa aldığım aygıt mı bozuk? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
U
HP TouchSmart 7320 All in One bilgisayarım var. Performansı çok düşük olduğu için Alfais'ın HDMİ USB dönüştürücüsünü alıp performansı nispeten daha iyi olan dizüstü bilgisayarıma bağladım fakat herhangi bir görüntü aktarımı olmadı. Bilgisayarımın mı desteklemiyor yoksa aldığım aygıt mı bozuk? Yardımcı olursanız sevinirim.
USB den görüntü aktarımı olması garibime gitti ürünün linkine bakabilir miyim?
U
USB den görüntü aktarımı olması garibime gitti ürünün linkine bakabilir miyim?

Çözüm
Bilgisayarda herhangi bir görüntü girişi yok. Ayriyeten USB üzerinden görüntü aktarımı her monitörde desteklenen bir şey değil, bilgisayarında desteklenmesi zor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı