Alman Leopard 2A6 ve Amerikan Bradley zırhlıları Ukrayna'da imha edildi

Hayır geri ittirildiler Belarus sınırına kadar. Kieve en yakın oldukları yer dnipro şu anda.
Düzeltme, +hava sahası olarak Kiev dahil çoğu Ukrayna'ya hakimler, askeri olarak bu dediğim.

Ama asıl büyük santral ellerinde diye biliyorum.
Çernobil ellerinde hala, chernihiv de onlarda. 20 ye yakın termik santral de ellerinde.

@CyKharkow daha ilk günlerde Ruslar Kiev'in kapısına dayanmislardi. Halkın sayesinde püskürtüldü. Sonrasını takip edemedim.
Kanka resmi 2.000 ölü deselerde Kiev halkı minimum 30.000 insan kaybetti Kiev.

Kendimize Dünyadan daha güzel gezegenlerde yeni koloniler kurmuş, en az Dünya kadar nüfusumuz vardı.
Bence dahada fazla olurdu nüfusumuz, ben en azından koloni kurulduğunu görmeden ölmek istemem.

Bı ara bizim sınıftan bir eleman Ukrayna paralı asker çağrısı yaptığında Ukrayna'ya gidicem diyordu, çocuğun ailesinden ve çocuktan haber alamıyoruz bayrağıdır. Ukrayna'da ki paralı askerlerin listesi vesaire varmı? Cidden gitti mi acaba çocuk...

Bence dahada fazla olurdu nüfusumuz, ben en azından koloni kurulduğunu görmeden ölmek istemem.

Bı ara bizim sınıftan bir eleman Ukrayna paralı asker çağrısı yaptığında Ukrayna'ya gidicem diyordu, çocuğun ailesinden ve çocuktan haber alamıyoruz bayrağıdır. Ukrayna'da ki paralı askerlerin listesi vesaire varmı? Cidden gitti mi acaba çocuk...
(9,10 ve 11.ci sınıfta kalmış çocuk, o zaman 20 yaşındaydı galiba)

Çernihiv di galiba. İkinci felaket hiç iyi sonuçlanmaz.

Zelensky artık şov yapmaya başladı, tek beğendiğim ve yönettiği savaş Kiev savunmasıydı.

Kharkiv yakınlarındaki operasyonu çok iyi gerçekleştirmişlerdi. Lyman'ı geri aldılar. Savunmayı da batının desteğiyle birlikte iyi yapıyorlar.

Düzeltme, +hava sahası olarak Kiev dahil çoğu Ukrayna'ya hakimler, askeri olarak bu dediğim.

Çernobil ellerinde hala, chernihiv de onlarda. 20'ye yakın termik santral de ellerinde.

Kanka resmi 2.000 ölü deselerde Kiev halkı minimum 30.000 insan kaybetti Kiev.

Çernobil nasıl ellerinde? Bütün kuzeyden çekilmediler mi?

Geri
Yukarı