Almanya Lenovo Sitesinden Legion 5 alınır mı?

Bütçe
12500
Birisi oradan getirecekse alınabilir ama klavyesi Türkçe olmayabilir. Burada garanti geçerli mi diye Lenovo Türkiye'ye de sormak lazım.

Bir arkadaşınız Almanya'da bu laptopu satın aldıktan sonra size getirecekse bir sorun olmayacaktır fakat @Phoenix055'in dediği gibi garantisinin geçerli olup olmadığı ve klavyesinin Türkçe olmaması gibi sorunlar ile karşılaşabilirsin.

Lenovonun uluslararası garanti desteği yok. Amazondan alırsanız amazonun 1 yıl garantisi var. Birisi getirecekse eğer gayet uygun, bozulmaması lazım. Garantiyi geçtim servis direkt bakmayabilir çünkü

Birisi oradan getirecekse alınabilir ama klavyesi Türkçe olmayabilir. Burada garanti geçerli mi diye Lenovo Türkiye'ye de sormak lazım.
Özelleştirince 165 hz ekran rgb klavye 80 lik batarya ile 1100 euroya denk geliyo gelince 8 de ben takarım diye düşünüyorum ama tek sıkıntı almanca klavye olması çok farkı var mıdır size

Merhaba arkadaşlar, Almanya'dan laptop getirtme şansım var. Almanya Lenovo sitesinde Legion 5 1100 euroya geliyor. Sizce bir sıkıntı çıkar mı? Bilgilendirirseniz sevinirim. Legion 5 (15" AMD) | Speziell entwickeltes Gaming-Notebook | Lenovo Deutschland veya önerdiğibiz başka bir laptop var mı Almanya ya da Türkiyeden. Bütçe 12500
siteye baktığımda birde öğrenciler için sayfası var.
öğrencilere daha uyguna gelirse alınabilir.

Geri
Yukarı